BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

iš Lietuvos futbolo klubų gyvenimo

Parašė games | 2007-08-31 15:09

panaršai naujienas ir supranti, kad geri laikai atėjo į Lietuvos futbolo klubų kiemus…

FCV brazilų išpardavimą praktiškai užbaigė. tad ramiai pabaigs sezoną, o tada jau pagalvos, ar kitąmet klubo apskritai neišformuoti.

Interas daugiau nei pusę sezono nesugeba sukalti kokios nors būdos, kur teisėjai ir komandos persirengti galėtų, tad ir toliau Visagino gyventojai miesto centriniame stadione futbolo nematys.

Ekranas per Europą lipa triuškinančiais pralaimėjimais ir vadovybės judesiais galva. tiesiogine prasme.

Kaunas, tiksliau, jo vadai nepasirašo FBK ir Ūkio banko siūlymams rekonstruoti stadioną. aišku, kam jį ten rekonstruot. juk tūlas Snarskis, užimantis S.Darius ir S.Girėno sporto centro direktoriaus pareigas, duoda kirsti, kad tribūnos atlaikytų gal net ir atominį karą.

už tai nors kartą LFF nė prie ko.

Rodyk draugams

Penktojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-08-31 14:58

Naujas savaitgalis ir naujas Premiership turas. Praėjusio turo spėjimuose nustebino manutd, grįžęs iš kaimo ir iš 10 rungtynių atspėjęs 7 baigtis teisingai - iš jų net tris rezultatus tiksliai. Pranoko net patį Lawro. Gugucė spėliojo panašiai kaip Lawro, tad ir atspėjo tiek pat - penkias baigtis iš kurių du rezultatus tiksliai. Patarėjas tenkinosi keturiomis atspėtomis baigtimis.

Penkto turo prognozės.

Patarėjo prognozės:                                              

Bolton v Everton 1:2

Fulham v Tottenham 2:1

Liverpool v Derby 4:0

Middlesbrough v Birmingham 1:1

Newcastle v Wigan 2:0

Reading v West Ham 1:0

Man Utd v Sunderland 2:0

Arsenal v Portsmouth 3:1

Blackburn v Man City 1:0

Aston Villa v Chelsea 1:2

Gugucės prognozės:                                              

Bolton v Everton 1:1

Fulham v Tottenham 0:2

Liverpool v Derby 3:0

Middlesbrough v Birmingham 2:0

Newcastle v Wigan 2:1

Reading v West Ham 1:1

Man Utd v Sunderland 1:0

Arsenal v Portsmouth 2:1

Blackburn v Man City 1:1

Aston Villa v Chelsea 0:2

manutd prognozės:                                              

Bolton v Everton
1:1

Fulham v Tottenham
1:1

Liverpool v Derby
3:0

Middlesbrough v Birmingham
2:1

Newcastle v Wigan
2:1

Reading v West Ham
1:0

Man Utd v Sunderland
2:0

Arsenal v Portsmouth
2:1

Blackburn v Man City
1:0

Aston Villa v Chelsea 0:1

Rodyk draugams

Čempionų lygos burtai

Parašė games | 2007-08-30 20:03

Ką tik baigėsi UEFA Čempionų lygos burtų traukimo ceremonija. Kaip įprasta, jų metu apdovanojami geriausi praėjusio sezono futbolininkai. Geriausiu gynėju išrinktas AC Milan saugas Paolo Maldini, saugu to paties klubo žaidėjas Clarence Seedorf, puolėju - taip pat AC Milan atstovas Kaka (vartininka pražiopsojau:)

2007/2008 metų Čempionų lygos grupių etapas

A grupė

Liverpool

Porto

Marseille

Besiktas

B grupė

Chelsea

Valencia

Schalke 04

Rosenborg

C grupė

Real Madrid

Bremen Werder

Lazio

Olympiacos

D grupė

Milan

Benfica

Celtic

Shakhtar

E grupė

Barcelona

Lyon

Stuttgart

Glasgow Rangers

F grupė

Manchester United

Roma

Lisbon Sporting

Dinamo Kyiv

G grupė

Internacionale

PSV

CSKA Moskva

Fenerbahce


H grupė

Arsenal

Sevilla arba AEK Athens

FC Steaua

Slavia

Rodyk draugams

Mirė jaunas Sevilla saugas…

Parašė games | 2007-08-28 18:34

Antonio PuertaGydytojams visgi nepavyko išgelbėti 22 m. ispanų futbolininko Antonio Puerta, atstovavusio Sevilla klubui, gyvybės, ir šiandien konstatuota jo mirtis… :( Puerta prarado sąmonę po to, kai jį ištiko širdies smūgis šeštadienio Ispanijos čempionato rungtynių metu, o paskui antrą kartą jau rūbinėje, po ko buvo skubiai nuvežtas į ligoninę.

Kaip rašoma wikipedijoje, Puerta kentėjo nuo širdies skilvelio aritmijos. Pirmadienį Sevilijos klubo atstovai atskleidė, kad per paskutinius metus Puerta buvo keliskart nualpęs, tačiau atlikti medicininiai tyrimai jokių problemų nerado.

Kiek seniau dėl problemų su širdim futbolo pasaulis neteko kamerūniečio Marc Vivien-Foe, kuriam buvo 28, ir vengro Miklos Feher, kuris mirė 24-rių. Abu juos ištiko širdies smūgis rungtynių metu, o vėliau ligoninėje mirė - panašiai kaip ir Antonio Puerta…

Šiandien Sevilla turėjo žaisti atsakomąsias Čempionų lygos rungtynes su AEK, tačiau UEFA jau sutiko jas nukelti. Taip pat greičiausiai bus nukeltos ir artimiausio savaitgalio Sevillos rungtynės Ispanijos čempionate.
Tačiau Europos Supertaurės rungtynės su AC Milan penktadienį turbūt įvyks ir bus skirtos Puertos atminimui.

Blogo rašytojai liūdi kartu su artimaisiais bei draugais…

Rodyk draugams

KUR EDGARAS?

Parašė games | 2007-08-28 15:58

primiršau rungtynes su turkmėnais ir atsiverčiau Liubinsko pasirinkimą dvikovai su škotais. skaitau, kad reikės pasidaryt vėliavą, panašią į virš teksto esančią fotkę (kopyraitas basketnews.lt), su užrašu “KUR EDGARAS?”…

pasismaginimui retorinis klausimas: kam mus tiek daug puolėjų ir tiek mažai gynėjų? jei vėl žaisime 6-3-1 taktika kaip prieš italus, taigi, dviems gynėjams pavargus arba gavus traumas (tfiu, tfiu, tfiu), nebeturėsime lygiaverčių keitimų.

Rodyk draugams

Žiūrim ir kitas lygas. Šiek tiek.

Parašė games | 2007-08-28 15:18

kad nesugalvotumėte, jog šio blogo ekspertai žiūri tik Anglijos premierlygą bei kartais paloja ant LFF, trumpai prabėgsiu per kelių kitų čempionatų kai kurias šiek tiek matytas rungtynes.

Vokietija. penktadienį pažiūrėjau viena akimi kaip “Bochum” nuspyrė “Hamburger SV”. juokingos rungtynės, iš serijos, vieni puola, kiti muša įvarčius. Hamburgui antro kėlinio pradžioje gyvenimą pasunkino Kompany, už solidų tacklą apdovanotas raudona kortele. antro pabaigoje Imhofas (”Bochum”), išėjęs ant keitimo vos antru prisilietimu prie kamuolio įšovė superinį įvartį. juokinga buvo, kai, 4 prieš 1 išėję ant kontros, aikštės šeimininkai tuo pasinaudoti nesugebėjo. pažiūrim įvarčius ir raudoną.

Ispanija. matytas antras “Sevilla” - “Getafe” susitikimo kėlinys. neplanavau žiūrėti šių rungtynių, tačiau pirmojo kėlinio cirkai, kai, įmušę įvartį, “Getafės” spirdžiai sugebėjo užsidirbti dvi raudonas korteles, privertė pažiūrėti, kaip “Sevillijai” seksis atsilošti. ir pataikiau ant Dudos šou. visi įvarčiai krito būtent po jo perdavimų iš kairio krašo, trys iš jų, jei gerai pamenu, buvo įmušti galva.

Rusija. “Lokomotyv” - “Saturn” pažiūrėti norėjosi vien dėl Edgaro, bet, aišku, pažiūrėjau tik paskutines 20 minučių, kai jis jau buvo pakeistas. gal dėlto, kad “Saturnas” jau daugiau stengėsi išlaikyti persvarą. “Ximki” - “FC Moskva” pažiūrėjau kol rezultatas tapo 1-1. Adamovo įvartis svečiams buvo labai techniškai atliktas po gero perdavimo iš aikštės gilumos, o Antipenko su išlyginamuoju smūgiu kiek pasisekė. abi rungtynės labai nesižiūrėjo. gal dėlto, kad prieš tai žiūrėjau Anglijos premiershipo rungtynes.

Prancūzija. “Lyon” - “St. Etienne” derbis vainikavo visa futbolo savaitgalį. vienos iš geriausių rungtynių nepaisant to, kad įmuštas vos vienas įvartis. tačiau futbolas buvo labai paprastas, neparemtas kažkokiomis griežtomis taktikomis, bet labai smagus akiai. komandos negailėjo viena kitos, kamuolio neužlaikydavo viduryje. patiko Feindouno (”St.E”) žaidimas kairėje pusėje. Benzemai su įvarčiu, aišku, labai pasisekė, tačiau atsidurti laiku ir vietoje - tai irgi meistriškumas. jei tokios rungtynės Prancūzijos lygoje būtų nuolat, tikrai tapčiau šio čempionato gerbėju.

Rodyk draugams

Ketvirtas Anglijos turas

Parašė games | 2007-08-27 13:11

apie kiekvienas rungtynes rašyt turbūt neverta, apžvalgas puikiai galima paskaityti didžiųjų tabloidų puslapiuose, tad trumpai apie kiekvieną komandą, einant žemyn turnyrine lentele.

Chelsea. eina praėjusio sezono scenarijus, kai žaisdama blankiai komanda pasiekia rezultatą. Mour'as verkia, kad žaidimui įtakos turėjo savaitės viduryje įvykę tarptautiniai mačai. rankas ir kojas galima bučiuoti A.Cole'ui, kuris per pridėtą laiką daivindamas galva išnešė kamuolį nuo vartų linijos. manau, vietoje Mikelio centre kur kas labiau būtų tikęs Sidwellas, nes komandai, Essienui vėl žaidus gynyboje, trūko jėgos fizinės jėgos. debiutavo Belletti ir vos neprisidebiutavo, kai per jo šoną praėjo labai pavojinga “Pompėjaus” ataka.

Man City. pagaliau buvo nusodinti Arsenalo. per visas rungtynes buvo nuotaika, kad įvartis kris. stebuklus rodė Schmeichelis jaunesnysis. Visą laiką žaisti nuo gynybos bus sunku, ypač prieš komandas, kurios dabar jau atsižvelgs į užimamą City padėtį turnyrinėje lentelėje, tad reikės rasti resursų aikštės viduryje. kraštuose kol kas problemų nėra, ypač kairėje pusėje, kur jau ne pirmose rungtynėse gerai atrodo Petrovas. Richardsas ir toliau rodo, kodėl jis yra taip vertinamas. gal kas paaiškintų, kokį velnią starte daro Mpenza?

Wigan. rungtynių nemačiau. J. Koumas, kaip supratau iš aprašymų, vėl buvo neblogas, o tai tikrai džiugina. kaip ir taškas prieš West Hamą.

L'pool. kol kas, mano nuomone, demonstruoja geriausią futbolą lygoje. atėjus Torresui, atsirado papildomas greitis puolime, į kurį nuo gynybos per visą aikštę raudonieji ir taip gali pereiti stulbinančiu greičiu, 3-5iais vieno lietimo perdavimais. Sissoko tikrai nėra tas žaidėjas, iš kurio galima laukti grėsmės, tačiau ir lazda kartais iššauna. bet kuriuo atveju Sunderlandas su dviem įvarčiais dar pakankamai pigiai išsisuko. negalima sakyti, kad L'poolis buvo užgulęs varžovų vartus, tačiau dominavimas buvo akivaizdus ir progų susikurta nemažai. Carros šonkaulio lūžis labai ne laiku, bet varžovai trina rankas.

Everton. pasisekė prieš Blackburną. kitaip laimėto vieno taško negaliu apibūdinti. pasisekė, nes visiškai iš žaidimo buvo išjungtas Arteta, kuris vis tiek sugebėjo atlikti rez. perdavimą, bet labiau laimingo atsitiktinumo nei savo meistriškumo dėka. pasisekė, nes dvi traumos rungtynių metu patrumpino ir taip neilgą Evertono suolelį. pasisekė, nes raudona kortele (už dvi grubias pražangas) turėjo būti pamalonintas Neville'as. pasisekė, nors Johnsonas ir toliau neranda savo ritmo arba komanda neranda Johnsono. pagirti reikia už charakterį, būtent didžiulio noro dėka ir pasiektas teigiamas rezultatas.

Arsenal. nepaisant gero Man City starto, buvau įsitikinęs, kas būtent Arsenalas bus ta komanda, kuri pagaliau pramuš “miestiečių” gynybą. tačiau to vos nesugadino Wengeras, į startą išleidęs Adebayorą. nesumenkinant šiuo puolėjo įgūdžių, kanonierių strategas gali išvesti tokią taisyklę: “nori nelaimėt - išleisk Adebayorą”. aišku, nesustiprino komandos ir Senderoso trauma per apšilimą, tad Silvai iš atraminio pozicijos teko nusileisti žemiau. bet kuriuo atveju Arsenalo puolimo mašina grojo gražiai ir rungtynės žiūrovams turėjo patikti. aišku, Van Persie neišnaudotas baudinys “Emiratų” stadioną atvedė į priešinfarktinę būseną, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi.

Newcastle. turbūt didžiausi savaitgalio nelaimėliai, turėję, netgi neturėję, o privalėję išsivežti namo tris taškus. dukart pirmavo, bet iš kart po įmuštų įvarčių, juos gaudavo atgal. dėl traumų prarasti vieną gynybos ramsčių Carrą, o po nepilnos valandos ir jį pakeitusį Ramage'ą, sutikite, ne koks malonumas. bet pagrindinės problemos viduryje. ten žaidusio Smitho, nei Geremi pastangos maitinti kamuoliais puolėjus retais pasiekdavo tikslą, tad nenuostabu, kad visai nesimatė Martinso. jei ką ir susikurdavo, tai po reidų kraštais, kur siautė Millneris. N'Zogbios įvartis - gerulis. Owenui pabaigoje pritrūko tik šiek tiek laimės, kad įmuši “winnerį”.

Portsmouth. nepasisekė iš Londono išsivežti, manau, visai pelnyto taško. progų įvarčiams turėjo tikrai ne mažiau nei Chelsea, tačiau gal pasitikėjimo ar laimės stoka neleido pateikti nedidelės sensacijos. Hreidarssonas per pridėtą laiką privalėjo įmušti. dar įsiminė O'Neilo smūgis iš kairės pusės.

Blackburn. Roque Santa Cruzas savo klasę įrodinėja toliau, tad McCarthy, dar pernai fanų keikiamam už tingumą aikštėje, teks pasistengti labiau. galima sakyti, kad Evertonas buvo apžaistas taktiškai. kaip komanda “Roveriai” atrodė labai gražiai. nuolatinis presingas nuo savo aikštės pusės stipriai apribojo Evertono puolimo įvairovę. gynyboje įspūdingai atrodė Samba.

Man Utd. tie, kurie mano, kad “velniai” buvo verti pergalės, tegul meta į mane akmenį. aišku, po ne kokio sezono starto ant komandos krito didžiulis spaudimas, tad pergalė buvo praktiškai būtina, bet jei ne stebuklingas Nani įvartis, ja iš esmės ir nekvepėjo. jau pernai buvo akivaizdu, kad, jei MU neturi progų kontrapuolimui, pergalės ateina labai sunkiai. dabar, kai nėra “double Ro”, jos pasiekiamos nebent didžiulės sėkmės dėka. elementarus dabartinio greito puolimo pvz. buvo apie 25-30 minutę, kai Scholesas peremė kamuolį, ir MU atsirado proga puolimui 4 prieš 4. tačiau tame krašte, kur įprastai būna Ronaldo, Tevezas bėgo nežinia kur, kitam krašte, kur pasijungdavo Rooney, stoviniavo Giggsas, o viduriu skuodė Nani taip, kad paso jam atiduoti niekaip nebuvo galima. tiesa, vakar jau buvo panašu, kad komanda pagaliau suprato, ką tokioje sunkioje situacijoje reikia daryti dažniau - atsirado smūgiai iš toli. aišku, ne tokie, optimistiniai kaip Hargreaveso iš ~35 metrų, bet kad ir tokie padorūs kaip Carricko.

Aston Villa. pirmoji pergalė. daugiau nėra komentarų, nes rungtynių žiūrėti neteko.

Birmingham. C. Jerome, analogiškai J. Koumas iš Wigano, tikrai džiugina.

M'boro. kovingumas ir šaltas protas sunkiose minutėse davė vaisių prieš “barkodus”. dukart atsitiesti - tai jau nemažas žygdarbis. dideliu plius komandai tapo Mido, pakeitęs šukuoseną. manau, “Spursai” gali griaužti nagus, turėdami ant suolo beviltišką Defoe. labai gerai atrodė Rochembackas. norėtųsi įvairesnio puolimo, ypač, jei juodesnės dienos išaušta Downingui, ir, aišku, ne tik tada, kai “jau dega”.

West Ham. Zamora ir toliau tuščias. rungtynių nematėm, laukiam Ljungbergo pareinant. gal ir kokia pergalę su savim parsives.

Reading. vieni vartai. kiek netikėtas rezultatas iš komandos, kuri lyg ir sugeba privesti varžovų puolimą padirbėti iš peties. daugiau nekomentuojam, nes nematėm.

Sunderland. iš dangaus grįžtam į kasdienybę. Gordonas valdė, bet ne tiek, kad išliptų sausas. visgi, apšilimas prieš Keano comeback'ą į “Old Trafordą” buvo naudingas, nes dabar jau aišku, ko laukti. jei per likusias kelias dienas nepasistiprins sudėties, bus dar sunkiau. aišku, praleisti įvartį nuo Sissoko, yra toks pat gaidys, kaip, sakykim, nuo Makelele, tačiau tai ne pasiteisinimas gynybos linijai, o tik skaudžios pamokos. tiesa, nereikia sakyti, kad žaista visai beviltiškai. Reiną prabudino Stokesas, turėjęs visai padorią pusprogę. Chopra prigesintas. dar neišaušo ta diena, kai Richardsonas atlakstys visas rungtynes.

Tottenham. stoja į gretą šalia Newcastle. pralošti MU jų aikštėje nėra gėda, bet pralošti taip kaip vakar - skaudu. dar pirmąją minutę Keano smūgis kabino skersinį, progų būta ir toliau. apie Berbatovo progą, kai Rio išmušė kamuolį nuo vartų linijos nereikia nė užsiminti. faktas, kad “Spursai” atrodė tikrai neblogai. tačiau skylė atraminio saugo pozicijoje, atsiradusi išėjus Carrickui, tebeliko ir iš esmės įtakojo įvartį, nes Nani prasmūgiavo laisvas iš vidurio. 

Bolton. sutaršytas Readingas. be komentarų.

Fullham. akivaizdžiai namų komanda, tad rezultatas prieš Villą nestebina.

Deby County. Kol kas net prieš pernykščius savo varžovus Birminghamą rezultatas nepasiekiamas. komandos laukia bloga ateitis.

Rodyk draugams

Dar Premiershipo prognozių

Parašė games | 2007-08-25 14:43

Aha, norėjot mane palikt už borto? Visgi praeitos savaitės fiasko manęs nesužlugdė - pabandysiu ir šį kartą ;)

manutd prognozės:                                              

Sunderland v Liverpool 0:2

Arsenal v Man City 2:1

Aston Villa v Fulham 1:1

Bolton v Reading 1:1

Chelsea v Portsmouth 2:1

Derby v Birmingham 1:2

West Ham v Wigan 1:1

Everton v Blackburn 0:0

Middlesbrough v Newcastle 2:1

Man Utd v Tottenham 2:0

Rodyk draugams

Šuo ant šieno | pabaiga

Parašė games | 2007-08-24 14:58

Jau kitą dieną po įrašo apie Gabrielio Heinzes epopėją, jis buvo transferintas į Madrido Realą - klubą, kuris dažnai apsipirkinėja Manchesteryje (Beckhamas buvo išvarytas irgi į Madridą). Žaidėjas daugmaž patenkintas, klubas irgi (berods gavo tiek pat kiek Liverpulis siūlė).

Tačiau po visko išlindo tam tikros detalės. O tiksliau, situacija numatyta mano pirmame įraše šia tema. Crystal Palace vadovai viename iš Anglijos futbolo asociacijos susirinkimų užsiminė, kad jiems buvo pasiūlyta nupirkti Heinze ir iškart jį perleisti į Liverpulį. Toje situacijoje tokios kontraversijos atsisakė pats žaidėjas, nenorėdamas dar labiau pagilinti prarajos tarp jo ir Manchester United trenerio Alexo Fergusono.Naujieji realo auksiniai berniukai - Heinze ir Robbenas

Faktas, kad Heinze jau niekada nevilkės raudonųjų velnių marškinėliais futbolo aikštėje (na juk negalime atmesti galimybės, kad jis gali jais pasipuošti eidamas į restoraną), nes MU neatleidžia tiems, kurie svajoja pereiti į Liverpool.

Heinze interviu po pristatymo Madrido Real klube

P.

Rodyk draugams

Ketvirtojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-08-24 10:48

Nors trečiąjį turą šaudžiau pro šalį (trys atspėti laimėtojai, iš jų vienas tikslus rezultatas), Gugucė šį kartą parodė klasę ir atspėjo tiek pat, kiek Lawro. Trečiasis ekspertas itin smarkiai šaudė pro šalį, tad iš šio spėjimo raundo jį eliminuojam CHA CHA CHA (iš tikro jis išvarė į kaimą pasisemti orakuliškų galių iš gamtos).

Ketvirtasis Anglijos aukščiausios lygos ratas bus žaidžiamas ryt ir poryt. Komandų žvaigždės grįžo iš tarptautinių varžybų maratono, tad bus visai įdomu stebėti kokią įtaką joms padarė trečiadieninė aukščiausio lygio treniruotė.

Patarėjo prognozės:                                              

Sunderland v Liverpool 0:3

Arsenal v Man City 1:1

Aston Villa v Fulham 0:2

Bolton v Reading 0:2

Chelsea v Portsmouth 2:1

Derby v Birmingham 2:0

West Ham v Wigan 2:2

Everton v Blackburn 1:2

Middlesbrough v Newcastle 1:0

Man Utd v Tottenham 2:1

Gugucės prognozės:                                              

Sunderland v Liverpool 0:2

Arsenal v Man City 1:0

Aston Villa v Fulham 1:0

Bolton v Reading 1:1

Chelsea v Portsmouth 2:0

Derby v Birmingham 1:1

West Ham v Wigan 2:1

Everton v Blackburn 2:0

Middlesbrough v Newcastle 1:2

Man Utd v Tottenham 2:0

Rodyk draugams