BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pamatyk chocholą

Parašė games | 2007-10-31 15:31

futbolas.lt trimituoja, kad jau galima rikiuoti į eilę prie biletai.lt kasų, kur už niekingus 50, 75 ar 100 lt bus suteikta galimybė lakpričio 17 d. pašalt snarglį, bevėpsant į Ševą, jei tik tas veikėjas kokios kojos atsitiktinai per tas likusias tris savaites nenusilauš. išrinktųjų, turinčių savo piniginėse Ūkio banko ar Omnio ID korteles, laukia 20% nuolaida. savo ruožtu, puolant visokioms rudeninėms depresijoms, jau su nekantrumu laukiu vyr. stratego pasisakymų artėjančių rungtynių tematika.

Rodyk draugams

Tor!

Parašė games | 2007-10-30 13:53

praėjusią savaitę turėjau darbinę išvyką į vokiečius. gaila, kad sekmadienį atvykau per vėlai ir nebespėjau pamatyti tądien įvykusio antros Bundeslygos derbio tarp Wiesbaden “SV Wehen” ir “1. FSV Mainz 05″, kurios vyko visai linksmai tiek aikštėje, kur buvo pelnyti 5 įvarčiai, tiek tribūnose:

kadangi Budeslyga ar žemesnėmis lygomis mažai domiuosi, nustebino vietinių išsakytas faktas, kad “Schalke 04″ yra populiariausias klubas Vokietijoje. visada, buvau įsitikinęs, kad “Bayernas” turėtų būti šio topo viršūnėje. o antras faktas, kad antroje Bundeslygoje rungtyniaujantis “FC Köln” į varžybas “RheinEnergie” stadione sugeba pritraukti virš 40k žiūrovų, išvis privertė mane likti išsižiojusiu kelias sekundes.

man aktualių futbolo šalikėlių kaina irgi labai įdomi: svyruojanti nuo 12.5 euro už pvz. “Eintrachto”, kurio vienu egzemplioriumi papildžiau savo kolekciją, iki 18 eurų už pvz. “Bochumo”. tai kainos iš vos apie 200 tūkstančių gyventojų turinčio Wiesbadeno centrinėje gatvėje esančios futbolo atributikos parduotuvėlės.

Rodyk draugams

Vienuoliktojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-10-27 16:41

kadangi Patarėjas ir manutd dalyvauja futbolo turnyre, tai šįkart teks paprognozuot man vienam. praėjęs turas buvo visai sėkmingas. duos futbolo dievai, nedaug prašausiu ir su šiomis prognozėmis. jei dar kam yra įdomus toks tūlas kaip Lawro iš BBC, tai jo spėjimą visada rasite čia.

Birmingham v Wigan 1:0

Chelsea v Man City 2:0

Sunderland v Fulham 1:2

Man Utd v M'boro 3:0

Reading v Newcastle 1:2

Portsmouth vWest Ham 2:0

Bolton v Aston Villa 0:2

Derby v Everton 1:2

Tottenham v Blackburn 1:1

Liverpool v Arsenal 1:2

Birmingham v Wigan. 1:0. lentelės kaimynų dvikova žada geras rungtynes. B'ghamas labai nenuspėjama komanda, tačiau Wigano išvykų forma jiems nieko gero nežada.

Chelsea v Man City. 2:0. bene centrinė turo dvikova. miestiečių formai namie prilygsta tik Arsenalas, tačiau šįkart Londone, kur Chelsea senai nepralaimėjo. išvykose City buksuoja, o Sveną Goraną labai turėtų neraminti faktas, kad mėlynieji per paskutines šešias rungtynes praleido vos vieną įvartį.

Sunderland v Fulham. 2:1. Fulhamas bene mažiausiai nuspėjama komanda. praėjusiame ture namie ji visiškai nesužaidė prieš Derby, tad Sunderlando žemėje bus dvigubai sunkiau. Keano armija čia gali nuversti kalnus.

Man Utd v M'boro. 3:0. akivaizdu, kad “1:0″ periodas raudoniesiems velniams baigėsi. komanda turi tokį potencialą, kad vargu ar pajus Scholeso trūkumą. svarbiausia naujiena, kad jau grįžta Hargreavesas. tuo tarpu Boro, nepaisant noro ir entuziazmo, namo važiuos tuščiomis.

Reading v Newcastle. 1:2. Readingas šiame sezone turi problemų su gynyba - daugiau praleido tik Derbt, o šarkų žaidimo stilius šiemet kur kas labiau akcentuotas į puolimą. tiesa, Viducos netektis yra ganėtinai skaudi.

Portsmouth vWest Ham. 2:0. traumos stipriai tebekamuoja Londono klubą, tad Portsmouthas tuo privalo pasinaudoti, jei turi vilčių kitą sezoną matyti Europos turnyrus savo stadione.

Bolton v Aston Villa. 0:2. nuolat kalbama, kad trenerių kaita komandoje labai dažnai duoda naudos, tačiau Boltonui šiuo metu net ir fortūna užpakalį rodo. Villa gal ir nerodo gerų rezultatų išvykose, tačiau Boltonas jų nerodo visai.

Derby v Everton. 1:2. Evertonui atėjo sunkokos dienos dėl prisirinktų raudonų kortelių, o Derby yra namų komanda. bet nelaimėdamas tokių rungtynių, negali tikėtis aukštų vietų.

Tottenham v Blackburn 1:1. Roveriai šiemet turi pakankamai solidžią gynybą, be to žaidžia griežtai komandinį futbolą. Spursai turi daug kūrybiškų žaidėjų, tačiau neturi komandos. jei svečiai neįsivels į šeimininkų pasiūlytą žaidimo stilių, bent minimalų rezultatą pasieks.

Liverpool v Arsenal. 1:2. dar viena dvikova, drąsiai galinti vadintis centrine. keista, tačiau namie Poolis visiškai neblizga. apie blizgėjimą CL'e turbūt nė nereikia užsiminti - komandų nuotaikos po savaitės viduryje žaistų rungtynių yra visiškai skirtingos. aikštės šeimininkai privalo laimėti, tačiau Arsenalo jaunimas šiemet sudaro iliuziją, kad jie tiesiog negali pralaimėti. ir, manau, tikrai nepralaimės.

Rodyk draugams

kaulai, kauleliai

Parašė games | 2007-10-27 01:10

šiemet kažkokie keisti metai. nemažai geriausių įvairių komandų žaidėjų buvo ar yra priversti praleisti dalį sezono dėl lūžių. šią savaitę jų sąrašą papildė ir Pennantas iš Poolio. įdomu, kas labiausiai dėl to yra kaltas. avalynė? aikščių būklė? per dideli krūviai? nepamenu kur, bet skaičiau, jog tai gali būti ir visokių, naujoviškų dopingų dėka. aišku, šiuolaikiniame sporte išlikti aukštumoje be medicinos pagalbos yra praktiškai neįmanoma. o ten kur sukasi ypač dideli pinigai, dopingo variantas yra netgi labai tikėtinas. norėtųsi tikėti, kad futbolas ir dopingas keliaus skirtingomis kryptimis.

Rodyk draugams

Dešimtojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-10-20 09:51

Po Euro 2008 atrankinių, tęsiame Anglijos premier lygos spėliones. Praėjęs turas ekspertams problemų nesukėlė, BBC ekspertas Lawro vėl pasirodė silpniausiai.

Devintojo turo prognozės.

Rungtynės BBC eksperto

Lawro spėjimas
Patarėjo spėjimas Gugucės spėjimas manutd spėjimas Rezultatas
Everton v Liverpool
1-1
1-2
1-2
-
1-2
Arsenal v Bolton

2-0
2-1
2-0 
-
2-0
Blackburn v Reading
2-0
1-1
1-0 
-
4-2
Fulham v Derby
1-1
2-0
2-0 
-
0-0
Man City v Birmingham
2-0
1-0
2-0 
-
1-0
Middlesbrough v Chelsea
0-2
0-0
0-2 
-
0-2
Wigan v Portsmouth
1-1
0-2
1-2 
-
0-2
Aston Villa v Man Utd
2-1
0-2
1-1 
-
1-4
West Ham v Sunderland
2-0
2-2
2-1 
-
3-1
Newcastle v Tottenham
1-1
1-2
2-1 
-
3-1
Spėjimų rezultatai

(atspėtos baigtys/iš jų tiksliai)
6/2
5/3
8/3
/
 

——————————————————————————————-

praėjusį kartą pasismaginau, šį kartą vėl galima pabandyti parašyti savo mintis:

Everton-Liverpool. 1:2 - vienos įdomesnių šio turo rungtynių. Keista, tačiau L'poolis kol kas geriau žaidžia išvykose. lygiosios praėjusiame ture su Tottenhamu nebuvo tas rezultatas, kurio laukė klubas. norint kovoti dėl aukso, taškų barstyti nebegalima, juolab, kad Evertonas šiuo metu taip pat nedemonstruoja geriausios formos.

Arsenal-Bolton. 2:0 - Boltonas savaitės viduryje pakeitė trenerį, tačiau vargu ar Arsenalas yra ta komanda, nuo kurios galima pradėti tikėtis atgimimo. savo ruožtu kanonieriai Suderlando pamoką turėjo išmokti ir šiandien bus nusiteikę rimtai kovai. vienintelė problema - traumuotas R. van Persie.

Blackburn-Reading. 1:0 - žinant Readingo formą išvykose, galima tikėtis nesudėtingos Roverių pergalės, tačiau aikštės šeimininkai turi problemų atakos smaigalyje, įvarčius komanda muša labai sunkiai. užduotį gali palengvinti tai, kad Readingo gynyba svečiuose kažkodėl tampa labai skylėta.

Fulham-Derby. 2:0 - šias rungtynes Fulhamas privalo laimėti, nes ir čia praradus taškus, išlipti iš lentelės dugno bus vis sunkiau. aišku, gausybė klubą užpuolusių traumų situaciją tik apsunkina, tačiau Derby išvykoje šiemet dar neiškovojo nei taško.

Man City-B'gham. 2:0 - nėra ką ir rašyt. visi pripratome, kad miestiečiai namuose tik laimi. Birminghamas be kovos nepasiduos, tačiau šiandien taškų tikėtis neverta.

M'boro-Chelsea. 0:2 - mėlynieji, panašu, sugrįžo į pergalių kelią. tiesa, Boro visada buvo viena iš nedaugelio “nepatogių” komandų, o svečių gynyba šiuo metu apretino traumos. tačiau D. Drogba bausmę atliko, o tai suteiks Londono klubui pasitikėjimo priekyje.

Wigan-Portsmouth. 1:2 - Wiganas labai priklausomas nuo savo puolėjų: Heskey traumuotas, o Sibierski turėtų žaisti, tačiau Portsmouthui gera naujiena yra ta, kad už rinktinę jau žaidė S. Campbellas. vėl gi, jei svečiai nori kitą sezoną rungtyniauti Europoje, šiandien pergalę jie privalo pasiekti.

Aston Villa-Man Utd. 1:1 - žaisti išvykoje pas Villą sunku kiekvienam varžovui. tiesa, paskutinę Villos pergalę prieš United jau mažai kas atsimena. Praėjusiame ture United pagaliau “pramušė”, t.y. įmušė daugiau nei vieną įvartį, iš kart po to sekė kelių savaičių Euro 2008 atrankos pertrauka, kuri komandos tolimesniam susižaidimui naudos tikrai nepadarė.

West Ham-Sunderland. 2:1 - Hario Poterio mėgstamiausia komanda, t.y. West Hamas, ir toliau turi didelių problemų atakos smaigalyje, bet Sunderlandas irgi nėra ta komanda, kurios gynyba blizga. problema - Ljungbergas gavo nedidelę traumą savaitės viduryje. jei nespės atsigauti, traumų išretintiems londoniečiams tai dar vienas dūris išretėjusiai komandos sudėčiai. tačiau jei komanda varžovams neleis pajusti žaidimo ritmo, pergalė ateis.

Newcastle-Tottenham. 2:1 - Owenas vėl gali žaisti. tai svarbiausia naujiena šarkų gerbėjams, tačiau šį kartą svarbiausia užduotis teks gynybai, kurios patikimumą tikrins Berbatovas ir puikią formą šiuo metu demonstruojantis Keane'as, nes progų Newcastle susikuria užtenkamai. tokios, į ataką orientuotos sudėties galėtų pavydėti daugelis komandų, tik svarbiausia neužsimiršti, kad šiose rungtynėse laimės protingesnė komanda.

Gugucė

Rodyk draugams

Nieko panašaus dar neteko išgirst…

Parašė games | 2007-10-20 02:23

Anot vieno informuoto žmogaus, kuris šiaip nesišvaisto paskalom ir kurio žodžius visada vertinu rimtai, Lietuvos futbolo rinktinėje yra perkamos vietos startinėje sudėtyje! Vietos ne šiaip perkamos, o pats vyriausiasis treneris jas ir pardavinėja. Neįtikėtina, ar ne? Man irgi sunku tuo patikėti… Bet panašu, jog nelabai kas ir pasikeitė nuo misterio “Majonezo” laikų, gal tik Lietuvos aukščiausios lygos lygis pakilo.

Rodyk draugams

22:00

Parašė games | 2007-10-17 16:33

kamuojamas įvairių šiuo metu užpuolusių bacilų, susapnavau sapną, kad, dėl traumų nukraujavusi dabartinė mūsų šalies rinktinė po pirmo kėlinio pirmavo prieš italus 5:0. kadangi lyg ir ne prieš italus už kelių valandų spiriam, tai šį pranašišką sapną padalinau į dvi pranašystes: pirma - mėlyniesiems gaidžiams šiandien negyvenimas; antra - italams apskritai negyvenimas bus, kai jie nepateks į Euročempą.

gero futbolo!

Rodyk draugams

nūdienos istorijos

Parašė games | 2007-10-12 15:00

kolega manutd įnirtingai mums kišo Mikoliūno istorijas. vakar UEFA įvertino Didos pasirodymą Oskaru dviejų rungtynių banu taip lyg ir parodydama, kad didesnėms žvaigždėms nuo šiol lengvai išsisukti irgi nepavyks. džiugu skaityt, tačiau lauksime, kada bus skirta analogiška bauda už “futbolinius” veiksmus kaip Sauliaus.

U-21 jaunimas vakar buvo nuspirtas Škotijoje. tuo tarpu pagrindinė vyrų rinktinė pasistiprino A lygos žaidėjais, kad būtų galima apturėti bent minimalų sparingą treniruotėse bei parodomosiose rungtynėse prieš iškeliaujant pas prancūzus. net keista, kaip gali apsiversti pasaulis: dar kovo mėnesį šalies futbolo strategas nr. 1 aiškino, kad visi žaidžiantys stipriausioje Lietuvos lygoje yra ne kas kitas, o mėgėjai. tai dabar taip išeina, kad vos per pusę metų šie mėgėjai tapo tikrais profesionalais. aha. tada vietos klubų treneriams vyriausybė galėtų premijas išrašyti iš kokio nors privatizavimo fondo, nes čia buvo tokie treniravimo sugebėjimai pademonstruoti, kurių kitoms valstybėms tik pavydėti belieka. taip net šiuo metu bedarbis “Special One” (aka Mourinho) vargu ar sugebėtų.

prieš savaitę Vėtra, Tautvydo Vencevičiaus asmenyje, irgi neblogai nuskambėjo per visą Lietuvą. gal kas iš šio blogo skaitytojų apsilankė šiose rungtynėse? labai smalsu sužinoti, kaip ten viskas buvo/girdėjosi.

pabaigai, elementarus pavyzdys, kaip, prisidengdamos futbolu, pasipiarina visokios Lietuvos pseudo žvaigždės beigi televizijiniai projektai. juokas pro ašaras…

Rodyk draugams

trys faktai apie Sunderlandą arba kad pažadai neliktų pažadais

Parašė games | 2007-10-10 13:12
  • jei žiauriai nekenti Newcastle, greičiausiai tu esi Sunderlando fanas…

  • Sunderlando pagrindinio vartininko C. Gordono didžiausias košmaras - mūsiškis D. Miceika.

  • filme “Anglas ligonis” vienas iš veikėjų turėjo Sunderlando šalikėlį. Tiesa, jame esantis logotipas buvo sukurtas septintame dešimtmetyje, kai filme veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metu.

Rodyk draugams

Devintojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-10-05 21:40

Dar vienas Anglijos turas ir dar viena spėjimų puokštė. Praėjusio turo rezultatai čia. 'Duotuoju' momentu internete ieškome rimtesnių europinio lygio ekspertų, nes Lawro mums jau nebe konkurentas.

Devintojo turo prognozės.

Rungtynės BBC eksperto

Lawro spėjimas
Patarėjo spėjimas Gugucės spėjimas manutd spėjimas Rezultatas
Man Utd v Wigan
2-0
3-0
1-0
2-0
4-0
Aston Villa v West Ham

2-1
1-2
2-0 
1-0
1-0
Arsenal v Sunderland
3-0
2-1
3-0 
2-0
3-2
Reading v Derby

2-0
3-1
2-0 
2-1
1-0
Blackburn v Birmingham
2-0
1-1
2-1 
2-1
2-1
Bolton v Chelsea
0-2
0-1
0-2 
0-1
0-1
Liverpool v Tottenham
2-1
1-1
2-2 
1-0
2-2
Man City v Middlesbrough
2-0
1-0
2-0 
2-1
3-1
Newcastle v Everton
1-1
2-0
2-1 
1-2
3-2
Fulham v Portsmouth
2-1
1-2
1-2 
2-2
0-2
Spėjimų rezultatai

(atspėtos baigtys/iš jų tiksliai)
7/0
8/1
10/2
7/3
 

——————————————————————————————————————–

taip pagalvojau, kad vien rezultatą surašyt nėra įdomu. reikia ir pagrįsti savo spėjimą. taigi:

MU-Wigan. 1:0 - nors Carrickas ir van der Saras oute, tačiau United šiemet ir nenusipelnydami pergalių jas pasiekia, nežiūrint į turimus nuostolu, įmušdami tą vienintelį įvartį. nematau priežasčių šį kartą įmušti daugiau. Wiganas važiuos lygiųjų. bėda - Sibierski trauma. žaidimas daug priklausys nuo saugų linijos, ypač Koumas.

Aton Villa-West Ham. 2:0 - Villa namie žaidžia gerai. tačiau išvykose neprastai jaučiasi ir West Hamas. praėjusiame ture Villai labai nepasisekė su Tottenhamu, tad šįkart bus siekiama reabilitacijos. gynyba išvadas pasidaryti turėjo. jau padės ir faktas, kad šiuo metu traumos yra pernelyg išretinusios Londono klubą, o puolime pastaroji komanda šiuo metu turi problemų su progų išnaudojimu.

Arsenal-Sunderland. 3:0 - nematau šansų Keano armijai išsivežti bent tašką. jei kanonieriai išnaudotų bent trečdalį susikuriamų progų, reta komanda “Fly Emirates” stadione išvengtų bent 3 įvarčių į savo vartus. jei Sunderlandui pavyks įmušti, pažadu kitą savaitę šiai komandai paskirti atskirą postą.

Reading-Derby. 2:0 - praėjusią savaitę Readingo praleisti 7 įvarčiai nuskambėjo per visą Europą. vargu ar vadovybė tokios reklamos norėjo. tačiau buvo įmušti 4 įvarčiai, tad visiški autsaideriai Derby - puiki proga reabilituotis gynybos linijai, ypač kai varžovai iki šiol išvykoje nėra įmušę nei vieno įvarčio.

Blackburn-Birmingham. 2:1 - Roveriai iki šiol išvykose žaidė geriau nei namie, tačiau 3 taškai šiose rungtynėse komandai yra būtini. sunkios UEFA taurės rungtynės tikrai nepridės fizinių jėgų bei psichologinės persvaros. nepaisant to, prieš Blackburną žaisti nelengva visoms komandoms. Birminghamo paskutinės rungtynės prieš MU parodė, kad šis klubas irgi ne saldainiukas, tačiau be Forssello antrame aukšte prieš Sambą ir co. kovoti bus sunku.

Bolton-Chelsea. 0:2 - didžiausiam sezono nusivylimui Boltonui nepasisekė, kad Chelsea su kaukėtu Terry priešakyje iškovojo pergalę prieš Valenciją. ji mėlyniesiems gali tapti nauju atramos tašku, be to, ryt aikštelėje jau gali pasirodyti Lampardas. tiesa, nebus Drogbos. Chelsea prireiks daug jėgų, kad pasiekti pergalę, nes niekada negali žinoti, kada Boltonas iššaus.

Liverpool-Tottenham. 2:2 - abi komandos mėgsta atakuoti, tad lauksime įvarčių lietučio. verta pastebėti, kad savo aikštėje L'poolis atrodo pernelyg slegiamas atsakomybės, kurią nusimeta išvykose. Spursai, savo ruožtu, yra mažiausiai nuspėjama komanda, galinti pradėti rungtynės idealiai, tačiau po pertraukos tampanti nebeatpažįstama (arba atvirkščiai).

ManCity-M'Boro. 2:0 - miestiečiai savo aikštėje praktiškai nepraleidžia. Boro puolimo neturėtų išgelbėti net Mido tikėtinas sugrįžimas po traumos. tuo tarpu gynyboje teks padirbėti iš peties.

Newcastle-Everton. 2:1 - pirmus kelis turus labai smagiai atrodžiusios šarkos šiuo metu ėmė buksuoti ne tik rezultatų, bet ir žaidimo prasme. Evertonui teko tolima kelionė į Ukrainą iš kurios komanda grįžo su pergalės daina, tačiau jį reikalavo daug jėgų, kurių gali pristigti.

Fulham-Portsmouth. 1:2 - Portsmouthas šiuo metu yra “on fire” ir nepralaimi jau krūvą rungtynių. svarbiausia Fulhamo problema - nepatikima gynybos linija. šiuo minusu svečiai nesikuklins pasinaudoti.

Gugucė

Rodyk draugams