BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keturioliktojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-11-23 18:07

Vis dar negalintys atsitokėti po anglų nepatekimo į Euro 2008, prognozuojam.

Keturioliktojo turo prognozės.

Rungtynės BBC eksperto

Lawro spėjimas
Patarėjo spėjimas Gugucės spėjimas manutd spėjimas Rezultatas
Newcastle v Liverpool
1-1
0-0
0-2
1-1
Arsenal v Wigan

2-0
1-1
2-0
3-0
Birmingham v Portsmouth
1-1
0-2
1-2
0-2
Bolton v Man Utd
1-2
0-3
0-2
0-2
Everton v Sunderland
2-0
3-1
3-1
2-1
Man City v Reading
2-1
2-0
1-0
1-0
Middlesbrough v Aston Villa
1-2
0-1
0-0
1-1
Derby v Chelsea
0-2
0-3
0-3
0-4
West Ham v Tottenham
2-2
1-1
1-2
0-1
Fulham v Blackburn
1-1
1-2
0-2
1-1
Spėjimų rezultatai

(atspėtos baigtys/iš jų tiksliai)
7/3
6/2
6/1
6/0
 

paskutinysis turas buvo pakankamai padorus. Lawro padarytas į vienus vartus. žiūrime, ką turime šiame.

Newcastle v Liverpool. 0:2. šarkų gerbėjai turėtų keikti S. McClareną ne tik dėl rinktinės rezultatų, bet ir dėl bereikalingų draugiškų rungtynių su Austrija, kuriose eilinę traumą gavo M. Owenas. aišku, puolime potencialo Newcastle turi daug, tačiau Oweno patirtis šiose rungtynėse būtų buvusi didele paspirtimi, juolab, kad Poolis yra viena iš mažiausiai praleidžiančių komandų, be to, kur kas geriau rungtyniaujanti išvykose. tad, jei šeimininkai neišnaudos susikurtų progų, pergalės skonio tikrai nepajus.

Arsenal v Wigan. 2:0. trečiadienį Arsenalas trims savaitėms prarado A. Hlebą, o Fabregas - suspenduotas. be komandos varikliuko kanonieriams bus sunku. tačiau kur kas sunkiau bus prieš kelias dienas trenerį praradusiam Wiganui. talentų Arsenalo komandoje visada atsiras, tad svarbiausia užduotis bus išnaudoti bet porą iš begalės susikuriamų progų. reikia tikėtis, kad Wengeras suteiks progą T. Walcottui sužaisti poroje su Adebayoru.

Birmingham v Portsmouth. 1:2. Porstsmoutho komandai svarbiausias klausimas turėtų būti gynėjų, atstovavusių savo šalių rinktines, būklė. B'ghamas, grįžus M. Forsellui, turėtų išspręsti C. Jerome netektį, be to, trenerio netektis taip pat gali turėti įtakos komandos psichologijoje ir nusiteikime. bet, jei Portsmuothas nori Europinės vietos, jis turės rinkti taškus prieš antroje turnyrinės lentelės pusėje esančias komandas.

Bolton v Man Utd. 0:2. nepaisant N. Anelkos sugrįžimo, nematau galimybių Boltonui pasiekti bent minimalaus žygdarbio - įmušto įvarčio. aišku, komandos žaidimas gerėja, tačiau jos varžovės puolimo mašinai nepakenkė net W. Rooney trauma. vienintelis klausimas, ar tarptautinių rungtynių pertrauka neišmušė MU iš žaidimo ritmo. nors tai nesvarbu: net ir prastai žaisdami kaip komanda, raudonieji velniai turi tokių talentų, kurie individualiomis pastangomis laimi rungtynes.

Everton v Sunderland. 3:1. Evertonas, pagrindiniams žaidėjams išsigydžius traumas, ėmė rodyti tą žaidimą, kokio iš jų ir tikėtasi. Sunderlandas išvykose taškus iškovoja išimtinai retai. jei šeimininkams fortūna neparodys užpakalio, Keano armijai teks važiuoti namo tuščiomis.

Man City v Reading. 1:0. Sonko sugrįžimas yra džiugi naujiena Readingui, tačiau statistika, skelbianti, kad miestiečiai taškų savo aikštėje dar neprarado, garsiai sufleruoja, kad komandos gynyba privalės dirbti 200% pajėgumu. juolab, kad per paskutiniąsias keturias rungtynes Readingas praleisdavo beveik po 3 įvarčius. City turės pademonstruoti kantrybę ir išlaukti savo šanso, nes rungtynių varžovai atakuoja kur kas geriau nei ginasi.

Middlesbrough v Aston Villa. 0:0. protas sako, kad Villa laimės, tačiau kažkas kužda, jog Boro ir trečiose rungtynėse paeiliui iškovos taip reikalingą tašką. B'ghamo stipresnioji komanda pastarąjį mėnesį demonstruoja gerą futbolą, bet komandą turėtų jaudinti, kaip po nesėkmės prieš kroatus atsigavo S. Carsonas, nuo kurio gero žaidimo priklauso ir komandos rezultatai.

Derby v Chelsea. 0:3. išleista pergalė labai nesėkmingose rungtynėse prieš Evertoną, kai vien pirmajame kėlinyje turėjo kristi bent 4 įvarčiai, parodė, kad Londono klubas puolimą jau sutvarkė, tad tikimybė, kad Derby pavyks išsaugoti savo vartus sausus, atrodo neįtikėtina. taip pat atrodo ir kita tikimybė, kad komanda, kol kas įmušusi vos 5 įvarčius, gali rimtai grasinti mėlynųjų vartams.

West Ham v Tottenham. 1:2. kai komandos susitinka derbyje, galima užmiršti užimamas vietas bei iki tol demonstruotą formą. verta pastebėti, kad Hammeriai savo aikštėje neatrodo labai įtikinamai. Komanda pasismagino prie Derby praėjusiame ture, tačiau Spursai jau pakilo iš duobės, tad šeimininkams teks susirūpinti savo vartų saugumu, juolab, kad jų varžovai turės savų argumentų kad puikią formą demonstruojančio R. Keano asmenyje. būtent apie šį futbolininką šiuo metu sukasi Tottenhamo puolimas. pirmoji išvykos pergalė, ir dar derbyje, Spursams būtų puikus psichologinis postūmis tolesnei sezono daliai.

Fulham v Blackburn. 0:2. Fulhamas man yra bene sunkiausiai prognozuojama komanda šiame Premierhipo sezone. jų nelaimei, kur kas labiau prognozuojami yra Roveriai. praėjusiame ture, nepaisant pralaimėjimo MU, jie atrodė tikrai solidžiai, tad Londono komandai teks visų pirma susirūpinti nelabai patikima gynyba, nes klaidų Blackburnas neatleis.

Gugucė

Rodyk draugams

žaliai baltas

Parašė games | 2007-11-22 23:13

šiandien darbe apsauginis sėdėjo kaklą apsivyniojęs Vilniaus “Žalgirio” šalikėliu. įdomu, ar susilaukė dėlto bent vienos pastabos iš šono.

Rodyk draugams

Bręsta Grigiškių stadiono skandalas

Parašė games | 2007-11-12 12:15

Pasirodo, LFF taip pat naudojasi internetu :) Kažkas iš LFF darbuotojų matyt pamatė pasivažinėjimo Grigiškių stadionu vaizdelį ir parodė pačiam Liutaurui, kuris nusprendė “pasipiarint”. Na, išlieka tikimybė, kad LFF tikrai rūpinasi stadionų būkle, bet kaip ten bebūtų, dabar tai jau tikrai bus riesta niekadėjams.

P.S. videogaga.lt išėmė originalų video klipą iš savo serverių, tačiau šio blogo autoriai pasirūpino, kad video nepradingtų, patalpindami jį Google Video. Taip pat paredagavome nuorodą ir ankstesnėje žinutėje.

Rodyk draugams

Tryliktojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-11-10 10:15

Bandome grįžti į įprastas vėžes.

Tryliktojo turo prognozės.

Rungtynės BBC eksperto

Lawro spėjimas

Patarėjo spėjimas Gugucės spėjimas manutd spėjimas Rezultatas
Sunderland v Newcastle
3-1

1-2
1-1

0-1

1-1

Derby v West Ham

2-0
0-2
1-1

0-2

0-5

Liverpool v Fulham
2-0
1-1
3-0

1-0

2-0

Birmingham v Aston Villa
1-1
0-1
1-2

1-1

1-2

Chelsea v Everton
2-0
3-0
2-0

2-1

1-1

Bolton v Middlesbrough
2-0
2-1
1-1

2-0

0-0

Man Utd v Blackburn
2-0

3-1

1-1

2-1

2-0

Tottenham v Wigan
2-0
2-1
2-0

2-1

4-0

Portsmouth v Man City
2-1
2-2
1-1

2-1

0-0

Reading v Arsenal
1-1
1-2
0-2

1-3

1-3

Spėjimų rezultatai

(atspėtos baigtys/iš jų tiksliai)

3/2
6/0
7/2
5/1
 

praėjęs turas buvo vidutiniškas - 5 atspėti/3 tiksliai. taigi, kelios mintys apie šį turą.

Sunderland v Newcastle. 1:1. derbis visada liks derbiu. Keano armija namie visada atiduoda 150% jėgų, o šarkos išvykose šiame sezone tikrai neblizga, tačiau M.Vidukos sugrįžimas po traumos turėtų atnešti trūkstamo aštrumo puolime.

Derby v West Ham. 1:1. tokiose rungtynėse Hamui nėra kada verkti dėl traumų, nes taškus būtina iškovoti. savaime suprantama, Derby jų lengvai neatiduos, nes šiai komandai taškai taip pat reikalingi kaip oras, o londoniečius pastaruoju metu sėkmė yra apleidusi.

Liverpool v Fulham. 3:0. triuškinama pergalė Čempionų lygoje įrodo, kad bent laikinai Poolis išvadas pasidarė. Fulhamo išvykų statistika gero gyvenimo šiam klubui tikrai nežada. Nebent Rafa persistengs su žaidėjų perstatymais.

Birmingham v Aston Villa. 1:2. antrasis turo derbis. C.Jerome trauma yra didelė netektis B'hamui. į Vilos gretas jau gali grįžti J.Carew, o tai tikrai didelė paspirtis klubui, nes pastaruoju metu komanda muša mažai.

Chelsea v Everton. 2:0. Abi komandos turėjo sunkias rungtynes Vokietijoje, Europos taurėse, tačiau Londono klubas ilsėtis galėjo dvi dienas ilgiau. Cecho netektis yra smūgis komandai, tačiau tai kažkiek kompensuoja A.Cole sugrįžimas. Evertonui optimizmo nepridės faktas, kad Premiershipe Chelsea nepraleido įvarčio jau 4 rungtynėse paeiliui.

Bolton v Middlesbrough. 1:1. Boltonas pateko į lygiųjų liūną. Žinant, kad Boro šiuo metu turi problemų su puolimo grandimi, galima tikėtis ir pergalės, tačiau ir pačiam Boltonui pagrindinė problema yra puolimas, tiksliau neišnaudotos progos.

Man Utd v Blackburn. 1:1. United keturioms savaitėms neteko Rooney. Tad bus labai įdomu pažiūrėti, kaip priekyje veiks Tevezo ir Saha duetas. verta pastebėti, kad Blackburnas išvykoje dar nėra pralaimėjęs, o kad jiems sunku įmušti, tuo praėjusią savaitę įsitikino Poolis.

Tottenham v Wigan. 2:0. Wiganas savaitės viduryje atleido trenerį. Spursai tokį pat sukrėtimą patyrė visai neseniai. Tačiau pastaroji komanda jau juda į priekį. aišku, vis dar išliko didelės problemos su gynybos linija, tačiau tokių pat bėdų turi ir Wiganas, bet atakoje Spursai savo pranašumą privalo išnaudoti.

Portsmouth v Man City. 1:1. Portsmouthas šiuo metu yra labai geros nuotaikos po puikios pergalės prieš Newcastle. ji tik dar labiau pailiustravo, kokios geros formos yra komanda. tačiau City taip pat atsigavo po triuškinamo pralaimėjimo Chelsea. aišku, jų žaidimas išvykoje skiriasi nuo demonstruojamo namuose, tačiau su M.Richardso sugrįžimu miestiečiai gali lengviau atsikvėpti ir daugiau dėmesio skirti puolimui.

Reading v Arsenal. 0:2. Wengeras paaukojo Čempionų lygos rungtynes, kad pagrindiniai žaidėjai galėtų pailsėti. tad ir neprognozuojamas Readingo žaidimas neturėtų būti kliūtis dar vienai pergalei.

Gugucė

Rodyk draugams

Kodėl Lietuvoje mažėja futbolo stadionų ir daugėja bulvių laukų?

Parašė games | 2007-11-09 13:17

Video atsakymą, kuriame užfiksuoti vaizdai iš Grigiškių stadiono, rasite žemiau.

Jeigu jums rūpi Lietuvos mėgėjų futbolas, stadionų būklė ir skaičius, nepatingėkite nusiųsti trumpo laiškelio su nuoroda adresu lpept@vrm.lt

Rodyk draugams

Ar tikrai Lietuvos čempionatas per daug ištęstas

Parašė games | 2007-11-07 23:01

Manau, kad mano kolega be reikalo ant NFKA važiuoja dėl A lygos varžybų organizavimo, tai pabandysiu užtart :)

Kiekviena A lygos komanda sužaidžia tik 2 šalies čempionato rungtynėm
mažiau nei Anglijos Premier lygos dalyvės. Stipriausi Lietuvos klubai
sužaidžia visai nemažai LFF taurės rungtynių, 4 Lietuvos klubai dar
dalyvauja Baltijos taurėj, kur taip pat minimum 4 rungtynės, jeigu
nepatenki į atkrentamąsias. Europos taurėse aišku dalyvaujame mažiau
nei Anglijos klubai, bet šitos rungtynės ir sudaro esminį skirtumą.
Nesiginčiju, kad vidutiniškai Lietuvos klubai mažiau rungtynių
sužaidžia nei Anglijos, bet kita vertus Anglijoj nuolat skundžiamasi
per dideliu rungtynių kiekiu, kuris išvargina žaidėjus. Kaži ar su
anglais reiktų lygintis, gal greičiau su rusais, kurių, beje, kaip ir
mūsų dar laukia paskutinis turas. O nacionaliniame čempionate
kiekvienas Rusijos klubas sužaidžia net 6 rungtynėmis mažiau nei
Lietuvos…

Labiau suspaust Lietuvos čempionatą gal ir būtų galima, bet nemanau,
kad galėtumėm laimėt daugiau nei kokias 2 savaites, kurios nesudarytų
esminio skirtumo. Anksčiau pradėt čempionatą irgi nelabai išeina dėl
prastos aikščių būklės.

O dėl aikščių toks lyrinis nukrypimas. Pasižiūrėjęs neseniai Rusijos
čempionato rungtynes, niekaip nesupratau, kodėl UEFA leido rusams
atrankos rungtynes su anglais žaisti ant dirbtinės dangos - jų aikštės
netgi dabar dar visai geros būklės…

Rodyk draugams

NFKA vs LFF. Episode 2

Parašė games | 2007-11-07 14:30

tęsiame futbolinę publicistiką, pradėtą vakar. taigi, laiškai buvo išsiųsti p. Vaivai Zizaitei, LFF atstovei spaudai, beigi alyga.lt svetainėje surastu vieninteliu NFKA e-pašto adresu info@alyga.lt . Laiške paprašiau informacijos apie stadionių lankomumą A lygoje ir, jei yra informacijos, I lygoje. prabėgo lygiai para. rezultatai tokie:

iš NFKA jokių žinių nesulaukiau. matant svetainės, kartais skambiai pavadinamos portalu, lygį, kažkodėl nenuostabu. vienžo, kalbėti apie NFKA tikslų punktą “Įdiegti informacijos pateikimo sistemą, kurios pagalba žiniasklaidos atstovai ir visuomenė galėtų operatyviai gauti išsamią informaciją apie įvykius susijusius su NFKA “A” lyga”, panašu, reikštų tą pati, kaip spardyti gulintį.

LFF šioje vietoje pasirodė n kartų geriau, nes p. Vaiva atsakė net po 12 minučių. tai buvo pagirtina ir malonu, bet tik iki tol, kol perskaičiau atsakymą. “As tokiu duomenu tikrai neturiu, kadangi rungtyniu protokolai ne man siunciami”, - trumpai ir aiškiai, vieno sakinio atsakymu pabandė nukirsti mano entuziazmą spaudos atstovė. kadangi pasiduoti taip greit neketinau, iškart nusiunčiau dar vieną laišką su prašymu nukreipti į ką nors, kas galėtų man tokią informaciją pateikti. “Visi duomenys yra Alyga.lt/tvarkarastis - paspaudus rezultata, atsidaro protokolas. kuriame nurodytas ziurovu skaicius”, - švelniai siunčia mane toliau p. Vaiva, leisdama suprasti, jog pati senai bebuvo atsivertusi minėtą nuorodą, nes, pamačiusi pvz. spalio 6 d. Vilniaus - Intero rungtynių protokolą, vargu ar ateityje taip meluotų.

na, noriu tikėti, kad LFF šiuo metu tiesiog panirusi į rinktinės rungtynių prieš Ukrainą organizavimą, tad neturi laiko prasidėti su visokiais ne į temą klausimais. žodžiu, kol kas apklausa tiesioginių rezultatų nedavė. tik leido susidaryti pradinei nuomonei, kaip yra bendraujama su visuomene, jei tik galiu save vadinti visuomenės dalimi. sekantis žingsnis bus skambutis telefonu. futbolas.lt kontaktų nešykšti. tuo pačiu gal pasakys kaip kokį nors NFKA veikėją sugaut. bet apie tai rytoj…

Rodyk draugams

NFKA vs LFF

Parašė games | 2007-11-06 16:31

kartais, kai neturi ką veikt, kyla didžios idėjos. kaip tyčia, man šiandien įvyko tas retas kartas. taigi ėmiausi vienos paprastos misijos: kadangi tiek NFKA, tiek LFF savo tiksluose ir siekiuose labai akcentuoja bendravimą su visuomene, parašiau laišką į abi organizacijas su elementariu, bet visai įdomiu klausimu apie šio sezono A ir I lygų lankomumą ir mintimi, kad bus galima įvertinti ar egzistuoja tas bendravimas apskritai.

ko tas lankomumas parūpo? šį savaitgalį, sekmadienį, vyko eilinis A lygos turas. kadangi tądien pats buvau spirt stadione, tai savo kailiu pajutau akivaizdų šilumos trūkumą. aišku, kilo klausimas, kaip NFKA tikisi pritraukti žiūrovą, varžybas darydama lapkričio mėnesį. 10-ies komandų čempionatas su viena vargana taure bei Baltijos lyga vykdomas 9 mėnesius. absurdas ir ne kitaip. palyginimui, Anglijos lyga čempionatą su 20 komandų, dalis kurių ilgai dalyvauja Europos taurėse, ir dvi taures prasuka per 10 mėnesių. Niekaip netikiu, kad negalima Lietuvos čempionato pabaigti iki visų atšalimų bei pradėti kiek vėliau, kad paskui nereiktų verkt dėl ištryptų aikščių.

įdomu tai, kad NFKA deklaruojasi iki šio sezono vidurio dvigubai padidinsianti žiūrovų skaičių. tikėtina, kad taip atsitiko. retorinis klausimas, kuom prie to prisidėjo pati NFKA.

rytoj informuosiu apie gautus/negautus atsakymus.

Rodyk draugams

Dvyliktojo Anglijos aukščiausios futbolo lygos turo prognozės

Parašė games | 2007-11-03 14:03

visokie ilgi savaitgaliai ir šiaip įvairūs forsmažorai neleidžia šio blogo ekspertams grupiškai paprognozuoti. praeitą kartą spėliojau vienas, šį kartą prie manęs prisijungė manutd, savo prognozę pateikęs man į mobilų telefoną. rezultatai, tiek prisigyrus išskirtinais orakuliniais sugebėjimais, savaime supranta 11-ame ture nuėjo žemyn. Net Lawro mane aplenkė. ką padarysi. stengsimės šįkart. taigi, Lawro vs. ekspertai:

manutd

Arsenal v Man Utd 1:1

Aston Villa v Derby 3:0

Everton v Birmingham 2:1

Fulham v Reading 2:1

Middlesbrough v Tottenham 2:2

Newcastle v Portsmouth 1:1

Wigan v Chelsea 0:2

Blackburn v Liverpool 1:1

West Ham v Bolton 2:1

Man City v Sunderland 2:0

Gugucė

Arsenal v Man Utd 2:1

Aston Villa v Derby 2:0

Everton v Birmingham 3:1

Fulham v Reading 1:2

Middlesbrough v Tottenham 1:3

Newcastle v Portsmouth 2:1

Wigan v Chelsea 0:2

Blackburn v Liverpool 1:1

West Ham v Bolton 2:0

Man City v Sunderland 3:0Arsenal v Man Utd. 2:1. United turi progą pasivyti kanonierius. “pasivyti” su sąlyga, kad Arsenalas yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau. raudonųjų velnių puolimo mašina šiuo metu dirba visu pajėgumu, tačiau komanda negali pasigirti gynybos patikimumu. tuo tikrai netruks pasinaudoti labai mėgstanti pulti Londono komanda, kuriai labai trūks van Persie. tačiau, kad nėra vieno žmogaus komanda, Arsenalas jau įrodė po Henry išėjimo.

Aston Villa v Derby. 2:0. savo aikštėje Villa rimtas riešutas bet kam, o Derby, išvykoje iškovojusi vos vieną tašką, kol kas tikrai nėra komanda, kuriai tokie riešutai yra išgliaudomi.

Everton v Birmingham. 3:1. Abi komandas sustiprino po traumų ar suspendavimų grįžę pirmosios komandos žaidėjai, tačiau B'ghamas Goodison Parke negalės taip atakuoti, kaip rungtynėse su Wiganu. žinant, kokiu puolimo arsenalu disponuoja Moyesas, gynyba turės dirbti ties galimybių riba.

Fulham v Reading. 1:2. traumos Londono klubą šiuo metu taip iškankinusios, kad komandai tenka džiaugtis bent vienu tašku, iškovotu prieš žemiau turnyrinėje lentelėje esančias komandas. Readingas išvykoje dar nėra laimėjęs, bet nukraujavęs Fulhamas yra puiki proga tai padaryti.

Middlesbrough v Tottenham. 1:3. Ramosas jau Londone. stebuklų iškart tikėtis negalima, tačiau bent jau pozityvaus nusiteikimo jis įnešti privalėjo. puolimui jo nereikia, tačiau dėl traumų išretėjusiai gynybai tai yra būtina. juolab, kad Boro gynyba girtis niekuo negali, tad prieš Keaną, Berbatovą, Lennoną ir co. bus labai sunku, ypač, jei Spursai gynyboje nedarys grubių klaidų.

Newcastle v Portsmouth. 2:1. šarkos namie nepralaimi, tad Portsumuto laukia sunkios rungtynės. vargu, ar pečius slėgs statistika, pasakojanti, kad jie nėra laimėje St. James parke jau 58 metus, tačiau jei pavyks išsivežti namo bent tašką, tai jau bus geras rezultatas.

Wigan v Chelsea. 0:2. taurės rungtynės parodė, kad Chelsea gynyba irgi nėra be nuodėmės, tačiau lygos rungtynėse reikia laukti visiškai kitokio nusiteikimo, be to, šį kartą aikštėje bus bet kurios gynybos siaubas - Drogba.

Blackburn v Liverpool. 1:1. jau ne kartą esu sakęs, kad Poolis šiame Premiershipo sezone yra išvykos komanda, kuriai, beje, dažnai šypsojosi sėkmė. tačiau Blackburnas tikrai nėra ta išvyka, apie kurią svajoja visos komandos. šiemet Roveriai turi tai, ko neturėjo anksčiau - kantrybę. komanda gali ilgai ir kantriai gintis, tačiau, sulaukusi savo šanso, jį išnaudos. tad viskas priklausys tik nuo Poolio. nuo to, kiek šansų varžovams jie suteiks.

West Ham v Bolton 2:0. pergalė Hammeriams yra būtina kaip oras. reikia užmiršti traumas, užmiršti nesėkmes ir kabintis į šias rungtynes kaip tik įmanoma: Boltonas visą sezoną duobėje tikrai nebus, juolab, kad jie neturės ir pagrindinės grėsmės - Anelkos.

Man City v Sunderland. 3:0. reabilitacija po rungtynių Londone yra privaloma ypač gynybos linijai. prarasti taškai šiose rungtynėse gali neigiamai atsiliepti komandos pasitikėjimui, o to Svenas Goranas tikrai neleis. Keano armija, savo ruožtu, neturi ką prarasti, bet ne kokia išvykų statistika daug tikėtis neleidžia.

Rodyk draugams