Ką gi, jei prognozės įdomu tik mums patiems, o ir tų nesugebam parašyt, tai bandysim postint subjektyvius įspūdžius, nuomones, apžvalgas… Gal ir skaityt įdomiau bus ;)

Pradėsiu nuo vakar bei užvakar Anglijoje vykusių Lygos taurės (dar vadinamos Carling Cup) pirmųjų pusfinalių mačų, abu gavos įdomūs ir atkaklūs :)

Chelsea-Everton 2:1. Antram kėliny Chelsea liko 10ty, pirmaudami 1:0, bet vis tiek dominavo aikštėj didžiąją dalį, kaip ir prieš tai. Evertonas turėjo gerą atkarpą, per kurią išlygino ir persvert realiai galėjo, tačiau jau per pridėtą laiką žiauriai grybą supjovė šiaip patikimas Evertono gynėjas Lescott - laukė, kol aukštas kamuolys jam ant galvos nusileis, o mažiukas Wright-Phillips sugebėjo iššokt tiek, kad išprovokavo Lescottą klaidai - besileidžiantis kamuolys atsimušė gynėjui į galvą, nuo kurios įskriejo į vartus ;))) Įdomiausia, kad Evertonas dar spėjo surengti ataką, per kurią tas pats Lescottas buvo beiššokąs 1×1 iš baudos aikštelės šono, bet kol jis grabaliojosi bandydamas suvaldyt kamuolį, gynėjai spėjo sutrukdyt pramušt… Tad mačo grybas kaip ir aiškus :]

Arsenal-Tottenham 1:1. Čia dar įdomesnės rungtynės buvo. Wengeras leido pažaist tiems, kurie mažiau gauna, taip pat grįžtantiems po traumų ir šiaip jaunimui :) Spursai tuo puikiai naudojosi, kurdami vieną progą po kitos, bet ne jas išnaudodami, o Arsenalas retai kažką pavojingesnio sukurdavo. Dar pirmam kėliny Tottenhamas galėjo kokių 3:0 pirmaut, bet pasižymėjo tik kartą. Antram vaizdas per daug nepasikeitė, nors Wengeras išleido Eduardo ir Diaby. Svečiai ir toliau švaistė progas - kartą Keane pavedė stabdymo technika, o jau buvo beišeinąs 1×1… Nenustebau, kad galų gale Tottenhamui teko sumokėti už lengvabūdiškumą - Arsenalo kontratakos metulink vartų veržėsi Walcottas, jam gynėjas bandė išmušti kamuolį iš po kojų, tačiau pataikė į krūtinę, nuo kurios kamuolys atšoko į vartus, suklaidindamas vartininką - 1:1 ;)) Realiai panašus fuksas kaip ir pirmam pusfinaly, nu bet nieko nepadarysi :] Netrukus idealią progą pramazino ką tik po keitimo pasirodęs Defoe, kuriam tereikėjo į vartus pataikyt ;) Nu bet jis specas ant to, o dar stebisi, kodėl žaist negauna :] Po to nepamenu kažko rimtesnio, taip ir baigės. Lodariai Spursai.

Atsakomieji mačai už poros savaičių.

Rodyk draugams