BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pasak Liutauro, stadionų situacija gerėja

Parašė games | 2008-04-17 16:59

žiūriu delfio video apie naująją Marijampolės futbolo bazę ir girdžiu, kaip vyr. LFF'as seka pasaką: “mes turime labai didelius pasikeitimus stadionuose per visą Lietuvą ir, nekalbant apie nacionalinį stadioną, visur kitur tikrai džiugina situacija”.


jau geriau mane nušaukit. nežinau situacijos kituose miestuose, bet stadionų padėtis sostinėje yra be jokių pasikeitimų ir visiškai nedžiugina. apverktinos stadionų būklės ar dieviški “Sportimą” administruojančios všį “Sportas ir poilsis” vadovų vadybiniai sugebėjimai labai paprastai įrodo, kad Liutauro pasakomis tiki nebent jis pats ir jo aplinka.


aišku, imant tik pagrindinius miestų stadionus, jų būklė gal ir gerėja, nes gi Liutaurui, greičiausiai, gėda Micheliui makaronus kabinti apie turimus šalies stadionus. tačiau, kur žaisti ir treniruotis vaikams, jaunimui ar mėgėjams, klausimas vis dar toje pačioje, nulinėje sprendimo fazėje.


fotkėje: Grigiškių nacionalinis stadionas, kuriame vyksta nemaža dalis Vilniaus apskrities ir SFL lygų rungtynių. nukosėta iš sfl.lt

Rodyk draugams

aprangos. Velička. Mastercard

Parašė games | 2008-04-17 14:21

ką gi, mano svajonės apie “Šiaulių” dalyvavimą Europoje, sklaidosi. Vakar šiauliečiai namie pralošė pirmas pusfinalio rungtynes “Vėtrai”.


atsitiktinai žvilgsnis užkliuvo už komandų aprangų. keista, kad iš komandų tik “Vėtros” ir “Ekrano” futbolininkai žaidžia apsirengę marškinėliais ir su ilgomis, ir su trumpomis rankovėmis. “Šiaulių” komanda yra išskirtinai užsigrūdinusi, tad aikštelėn išbėga vien trumpomis rankovėmis. “sušalusios” komandos, “Žalgiris”, “Sūduva, FBK, “Atlantas”ir “Šilutė”. gal vėliau, kai orai atšils, pastarosiose komandose taip pat atsiras variacijos. šie faktai gali būti netikslūs, nes savo akimis mačiau tik keletą komandų, kitas - nuotraukose ir video.


beje, įdomu tai, kad “Šiaulių” komandos marškinėliai yra be reklamos kaip kokios Barcos. beje, kas tų marškinėlių gamintojai, panašu, yra paslaptis.


Velička pradėjo mušti ir Norvegijoje, Danila smaginasi Italijoje. Bandau atspėti, kiek šansų jiems kartu žaisti startinėje rinktinės sudėtyje. Manau nedaug, nes ten vietoj Veličkos bus Jankė. O jei Jankės nebus, tada žaisim vienu puolėju. Ar ne, Algimantai?


“Ūkio bankas”, artėjant futbolo Euročempui, stumia akciją, todėl spamina pasiūlymus imti Mastercard futbolo kortelę. viskas ok, akcija kaip akcija, bet skaitome aprašymą ir šypsomės - “Futbolo kortelės dizainas skirtas 2006 m. FIFA pasaulio čempionatui.” keista, kad pakeisti dizainą tokia proga yra didelė problema, ypač kai kiti konkurentai siūlo galimybę korteles pasidaryti su savo susikurtais dizainais.

Rodyk draugams

ir Alygoje mušami nerealūs baudos smūgiai

Parašė games | 2008-04-09 15:04

iš pavadinimo prašau nesusidaryti nuomonės, kad menkinu mūsų šalies lygoje įmuštus įvarčius. tačiau kitokio pavadinimo, pamatęs N. Valskio antrąjį įvartį į “Atlanto” vartus, parašyti negalėjau, nes savo akimis gyvai tokio baudos smūgio Lietuvos stadionuose dar nesu matęs. pažiūrėkite ir įvertinkite.


beje, nuo kurio momento žiūrėti, pasakyti negaliu, nes futbolas.lt komanda nesugalvojo, jog jų video medžiagą galima užsinorėti pažiūrėti nuo bet kurio nors momento. užskaityčiau, jei vaizdo prasukti į priekį nebūtų galima pirmosios peržiūros metu. tačiau dabar, kad dar kartą pamatyti minėta įvartį, tenka vėl nuobodžiai ir ilgai sukti visą video nuo pradžių. apie kažkokį laiko skaitliuką svajoti, panašu, neverta, bet bent į video pavadinimą įdėti trukmės skaičius, sugebėčiau net aš. aišku, visa tai smulkmenos, tačiau bendrą rezultatą jos padarytų kur kas malonesnį naudojimui.


 


dar vienas erzinantis futbolas.lt elementas, čia jau OT, bet vis tiek jau pradėjau - Alygos rungtynių informacijoje įdėtas protokolas, kuriame komandų veiksmai (įvarčiai, įspėjimai, keitimai) sudėti juos rūšiuojant tik pagal vieną komandą. viskas neblogai, tačiau jei tų veiksmų yra nemažai, sunku susekti eiliškumą bendroje rungtynių eigoje. mano nuomone, kur kas geriau būtų tuos veiksmus išskaidyti: atskirai surašyti įvarčius, atskirai korteles ir keitimus. normalus pavyzdys būtų kad ir vokiečių Bundeslyga (išsirinkite kurias nors rungtynes, tada spauskite ‘Spielbericht’, o tada pasirinkite ‘Analyse’ tabą).

Rodyk draugams

trumpai apie vakarykštę CL dieną

Parašė games | 2008-04-09 13:16

Theo Walcotto reidas per visą aikštelę ir atliktas rezultatyvus perdavimas - super. žiūrime ir grožimės (video Google readeris kažkodėl nerodo).

daugiau sakyti nėra ką. “Arsenalo” gaila, tačiau sakyti, kad “Liverpoolis” neverti pusfinalio, irgi negaliu. tikėsimės, kad dvikova su “Chelsea” bus panašaus įdomumo ir dramatiškumo, nors istorija sako ką kita. beje pastarojo Londono klubo situacija vėl įdomi, nes jau antrą kartą per pastaruosius porą sezonų svarbiuose ir lemiamuose etapuose komandos vartus saugoti tenka trečiajam vartininkui Hilario. negi tai jau tapo tradicija?

Rodyk draugams

Žalgiris - Ekranas | 080406

Parašė games | 2008-04-07 16:16

sekmadienį, vakar, atidariau futbolo žiūrėjimo gryname ore sezoną. proga pasitaikė rimta - “Žalgiris” priėmė “Ekraną”.


bilietai.lt - blogis. nei pačiam naudot, nei draugui siūlyt: KP (Kino pavasario) dėka į stadioną atlėkiau vėluodamas 25 minutes, tai prie automobiliuko su bilietų spausdinimo aparatu buvo išsirikiavusi žvėriška eilė. kokia ji buvo prieš pat rungtynių pradžią, nesiimsiu prognozuot. gal kas nors iš mus skaitančiųjų buvo ir matė?


ką galima pagalvoti, kai “Žalgirio” stadiono direktorius Grigas lakstė nuo vieno Lietuvos futbolo funkcionieriaus prie kito, bandydamas gauti žinių iš kituose stadionuose vykstančių rungtynių, o tuo tarpu būrys jaunuolių (berods futbolas.lt komanda) sėdėjo žurnalistų “ložėj” ir maigė laptopo klavišus, darydamas neveikusią live transliaciją? pabandžiau pabrausinti futbolas.lt telefonu, kad sužinočiau rezultatus, bet jo kažkodėl nekrovė. įtaręs, kad svetainė nėra suderinta su mano telefone gyvenančia Safari naršykle, šokau į ivartis.lt, tačiau šie live transliacijos nevykdė, o buvau įsitikinęs, jog anksčiau darydavo. beje, šiandien telefone futbolas.lt atsidaryti pavyko be problemų, tad įtarimai dabar krito ant “Bitės“.


rungtynės buvo labai neblogos žiūrėti. pagal tai kiek mačiau, keista, kad “Žalgiriui” pavyko įmušti, atakų kryptis konkrečiai ėjo į vienus, žaliai baltų, vartus. “Ekranas” puolė labai smagiai, nevengė išnaudoti abu flangus, patiko geras standartinių progų išnaudojimas - didžioji dalis perdavimų į baudos aikštelę pasibaigdavo logišku atakos užbaigimu, o kartą ir įvarčiu. “Ekrano” trenerių štabas taip pat puikiai atliko savo darbą, dar pirmajame kėlinyje buvo pakeistas komandos išsidėstymas, iš 4-5-1 į 4-4-2, o antrajame tai transformavosi į 3-5-2, visiškai užvaldant aikštės vidurį.


tuo tarpu aikštės šeimininkai dešinę pusę visiškai užmiršo, bandė žaidimą sukti per Moriną, tačiau galų gale tenkinosi tik auštais bei ilgais pasais į priekį, kur vienišam puolėjui prieš kelis aukštus “Ekrano” gynėjus nebuvo ką veikti. pradėjus “grybauti” gynybai, komanda už iškovotą tašką gali dėkoti tik Rapaliui, kuris buvo geriausias savo komandos žaidėjas.


jau keletas sezonų paeiliui nepatinka “Žalgirio” marškinėliai. tiksliau, patys marškinėliai yra tikrai gražūs ir traukiantys akį, bet numerius dažnai yra sunku įžiūrėti, jau nekalbu apie pavardes.


kasmet prastėja ir stadiono įgarsinimo įranga. dabar kad išgirsti kokį pranešimą, tenka kaip reikiant įtempti ausis, ypač, jei tribūnos tuo metu audringai aptarinėja kokį nors įvykį aištėje.


bet kuriuo atveju, pirmasis sezono futbolas lauke buvo gėris. jau laukiu kitų rungtynių.

Rodyk draugams

šansas Šiauliams patekti į UEFA taurę

Parašė games | 2008-04-04 12:22

vakar buvo ištraukti LFF burtai. pasiklausius “Vėtros” atstovo komentaro, galima suprasti, kad jie jau trina rankas galvodami apie vietą UEFA taurėje. tačiau bus juokinga, jei FBK pasitvarkys “Ekraną”, o “Šiaulius” lydės sėkmė, juolab, kad dabar yra sezono pradžia ir komandos toli gražu nėra įgavusios optimalių formų.


asmeniškai net nežinau kurią komandą “Šiaulių” ar “Vėtros” taurėje palaikyti labiau. sentimentai gimtojo miesto komandai yra išlikę, tačiau ne mažiau noriu Europos taurės rungtynes matyti savo akimis man smagiausiame Lietuvoje “Vėtros” stadione.

Rodyk draugams

Sūduva vs Skonto - wtf?

Parašė games | 2008-04-02 15:39

nelabai suprantu, kaip, nors ir pakeitus 5 starto žaidėjus (palyginti su šalies čempionatu), galima taip atsiraut. o dar žaidžiant savo aikštėje. aišku, kamuolys apvalus, tačiau praleisti 6 įvarčius prieš 4-ą praėjusio sezono Latvijos komandą yra nepateisinama.


o vyr. treneris Gabrys, vietoj to, kad po rungtynių taškyti kritiką teisėjų ir komandos adresu, galėjo visų pirma atsiprašyti žiūrovų.

Rodyk draugams