BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Ultros” vardas - už abonemento kainą

Parašė games | 2008-07-29 17:08

LFF praėjusią savaitę pramerkė akį iš vasaros miego ir prisiminė, kad rinktinė greit spirs, tad nusprendė visus palinksminti su nauja abonementų, kurie praėjusiame atrankos cikle visai pasiteisino, platinimo idėja. pasak vyr. LFF'o Liutauro, jų pernai buvo parduota apie 3500 ir kainodara buvo įvairi: priklausomai nuo sėdimos vietos, kaina variavo nuo 150 iki 499 litų. naujajam ciklui federacija pakeitė strategiją, sugalvodama rinktinę pablaškyti po Lietuvą. dėl to, nebegalėdama abonemento pririšti prie vietos, nusprendė apsiriboti vos trim jo tipais: “Ultros”, “Rinktinės gerbėjo” ir “Verslo klasės” - pirmieji du kainuos po 150, o trečiasis - 500 litų.


pernai platinę per bilietai.lt sistemą, šiemet šalies futbolo galvos nusprendė jos atsisakyti. aišku, kam ji… juk visi šalies futbolo mylėtojai dievina futbolas.lt tinklapį ir, savaime suprantama, yra čia užsiregistravę, kad galėtų paliaupsinti visus LFF darbus. todėl platinti abonentus tik registruotiems tinklapio vartotojams - geresnio ir patogesnio varianto nėra ir būti negali. jei atsitiktinai nesate registruotas, irgi ne bėda - užsiregistruoti juk nesunku, o pateikdami savo duomenis, vėliau galėsite tapti puikiu UAB “Futbolas LT” rinkodaros objektu. juolab, kad kaip šiai sričiai specų yra ieškoma.


jų UAB'ui akivaizdžiai trūksta… turėdamas dar iki platinimo pradžios užsiregistravusiųjų el. pašto adresus, jis nesiteikė vartotojų apie abonentus informuoti. asmeniškai gavęs tokį spamą, tikrai nesupykčiau. beje, tikėtina, kad tapsite ne tik šio UAB'o rinkodaros objektu, nes nei registracijoje, nei abonemento užsakymo formoje nepastebėjau jokių pastabų, kad šie duomenys nebus platinami tretiesiems asmenims. pati registracija irgi patiko: būtina uždėti varnelę ties punktu, kad “Taisykles perskaičiau ir su jomis susipažinau”, tačiau rasti tas taisykles pažinčiai yra sunkus darbas. bent jau man, ne talentui, nepavyko. beje, rasti abonemento užsakymo formą irgi pavyko tik po porą minučių trukusių įnirtingų paieškų.


platinimui skirta tik 20 dienų - iki rugpjūčio 15 d. imtinai. įdomu, ar nebus artimiausiu metu atidaryti papildomi platinimo taškai ar bent jau išplėsti reklamos kanalai? nes kol kas, apart futbolas.lt, niekas platinimo pradžios, panašu, ir nepastebėjo, o jei pastebėjo, tai turėjo sąžinės, nereklamuoti tokio nerimto platinimo būdo, o tuo pačiu ir skatinti užsiregistruoti. pasitikėjimu parduoti netrykšta ir pati svetainė, nebent jos projektų vadovai yra įsitikinę, kad elementari bėganti eilutė yra puikus, akį traukiantis marketingo sprendimas.


dar vienas, eiliniam žiūrovui svarbus klausimas, kiek bilietas kainuos neturinčiam abonemento. ar bus vieninga kaina, ar diferencijuota, atsižvelgiant į stadiono dydį bei regioną.


tikrieji “Ultros”, bent jau taip save vadinantys, liko nelabai patenkinti tokiu federacijos išstojimu. perfrazuojant “tikruosius fanus”, už 150 litų “Ultros” vardo nusipirkti federacija neturėjo leisti. nieko neturiu asmeniško, bet tokie pasisakymai kvepia susireikšminimu nepagalvojant, kad tiek “true Ultra”, tiek “dudaultra” rinktinei yra vienodai svarbūs.


kaip jau minėjau pirmoje pastraipoje, numatyta, kad dvejos rinktinės rungtynės bus žaidžiamos Kaune, po vienerias - Šiauliuose, Marijampolėje ir Panevėžyje. aišku, as suprantu norą parodyti rinktinę mažesnių miestų futbolo sirgaliams, neturintiems galimybės atvykti sakykim į Kauną, kur iki šiol žaista. sakykime, Marijampolę už naują stadioną paskatinti rinktinės rungtynėmis, žinoma, yra puikus gestas. tačiau paaiškinkite man kvailam, jei jau taip klajojama po Marijos žemę, kodėl visai buvo nuskriaustas Vilnius, o dukart pamalonintas Kaunas? negi net Farerus išskirti sostinei buvo gaila?


galima argumentuoti, kad Kaunas turi neatremiamą kozirį - 9000 vietų. tačiau kokia tikimybė, kad rungtynėse su silpniausia grupės komanda jis bus užpildytas bent 2/3? juokinga, kad tie patys Farerai skirti ne Šiauliams. vietos stadionas talpina, mažiausiai iš visų, tik apie 3k žiūrovų (rėmiausi Futbolo verslu), tad visai tikėtina, kad jis būtų pilnas, vien prisiminus, kiek buvo parduota abonementų pernai. jei per stebuklą šiemet pavyks parduoti bent pusę tiek, dar įvertinkime visokius kvietimus “vipams” ir šiaip “rėmėjams/politikams”, tad tikėtina ir tokia situacija, kad eilinis statistinis šiaulietis šansų pamatyti Veličką kaip ir neturės. bendrai turės - Šiaulių stadiono tvora iš S. Daukanto gatvės pusės yra permatoma ir, jei vipai neprisistatys savo “mersų” ir “BMW”, įžiūrėti šiek tiek futbolo bus galima. netgi už dyką.


žodžiu, abonementinė politika, platinama per tam visiškai nepritaikytą puslapį, su keliaujančiomis per miestus rungtynėmis yra rimtas, pagarbos vertas sprendimas. iki pilno komplekto liko tik su treneriu pajuokauti. Tautkus tam jau ruošiasi.

Rodyk draugams

LTV “Žalgirį” myli senoviškai

Parašė games | 2008-07-25 21:11

LTV pasistengė neblogai ir šios dienos panoramos sporto skiltyje skyrė nemažą dėmesį prie išnykimo ribos priartėjusiam “Žalgiriui”. nepaisant naujienos aktualumo, buvo juokinga, kad džiugiai pranešusi, jog klubą gaivinti yra pasiruošusi savivaldybė, televizija siužetui iš rungtynių panaudojo praėjusių metų vaizdus, kuriuose seniausias sostinės klubas žaidė prieš “FC Vilnių”, kuris jau atlieka bausmę I lygoje, o vėliau, jei neklystu, prieš “Vėtrą”.

juokinga todėl, kad nacionalinis kanalas, visą birželį gyręsis meile futbolui, naujajame A lygos sezone nesugebėjo nei karto atsiųsti operatorių komandos į stadioną elementariam pafilmavimui. turbūt, ruošdami šį reportažą keikėsi visa kūrybinė grupė, kad būtinai “Žalgiriui” reikėjo atsidurti ant bankroto ribos tuo metu, kai visą mėnesį jis nežaidžia savoj aikštėje. žodžiu, nėra sąlygų dirbt…

Rodyk draugams

mums reikia naujo vado!

Parašė games | 2008-07-25 14:28

šiuo metu, kai beveik visas sporto žurnalistų dėmesys nukreiptas į nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės kelią link Pekino, šalies futbolo pasaulį sudrebinusi žinia apie Algimanto pasitraukimą nesusilaukė tokio dėmesio, kokio tikėjausi. tarsi atrankos rungtynės dar negreit, nors iki Rumunų liko mažiau nei pora mėnesių. keista, kad iki šiol nėra jokios oficialios reakcijos iš pačios LFF. nebent mūsų futbolo funkcionieriai įsivaizduoja, kad pilnai užtenka atsitiktinių interviu, kurie, vėlgi, duodami žurnalistų iniciatyva. aišku, kai vyr. LFF'as mėgaujasi atostogomis, nenumirs ta rinktinė. 


apskritai, šį kartą jau su “Žalgiriu” priešaky, vėl aptrupantis Lietuvos futbolas tik eilinį kartą apnuogina tas pačias problemas, kurios vis dar gyvena ir niekaip nemiršta: informacijos nėra, tačiau nuolat verkiama, kad niekas nerašo, nerodo dėmesio, neina į stadionus ir t.t.


kuom keisime Algimantą? ši mintis man jau kelinta diena sukasi galvoje. tiesa sakant, tikrai nebuvau ir nesu šio trenerio gerbėjas (išskyrus porungtynines spaudos konferencijas), tad manęs naujiena apie pasitraukimą iš rinktinės visiškai nenuliūdino. aišku, federacijai tai turėjo būti geras šokas, nors Liutauras tikina, kad tam ruoštasi, nes vargu ar pavyks greitai rasti tokį LFF palankų trenerį, kuris nekelia kažkokių reikalavimų, kainuoja pigiai, o dar, palankiai susiklosčius aplinkybėms, parodo ir kažkokį rezultatą.


Liutauras pasakoja apie krūvas norinčiųjų ne tik iš užsienio, bet ir iš Lietuvos. va, kad ir “Kauno dienoje” taškomasi apie kandidatus iš Vokietijos. įdomu, jei jau negali daugiau mokėti Liubinskui, negi vokiečiai tokie altruistai, kad imsis finansiškai nepatrauklaus darbo. jei galimo kontrakto suma tikrai nėra didelė, klausimas, kokio lygio šie specialistai yra. lietuviški variantai vėlgi gan slidūs. internete šūkaujama Zelkevičiaus, Ivanausko pavardė, tačiau pirmasis, spėju, nebus toks pigus, kaip Algimantas, o antrasis pirma turėtų ką nors parodyti klubiniame lygyje, nes greit taps Jovaišos analogu futbole.


žodžiu, nekantriai laukiu Tautkaus išstojimo su kandidatu sąrašu.

Rodyk draugams

pirmas Andriaus įvartis už “Rangers” | you know

Parašė games | 2008-07-23 14:42

Velička vakar įmušė pirmajį įvartį atstovaudamas “Rangers” klubui. tiesa, tai įvyko treniruočių pobūdžio draugiškose rungtynėse prieš “Mortoną”, bet klubo oficiali interneto svetainė to nepraleido pro akis. mūsų puolėjas, aikštėje pasirodęs po keitimo, pasižymėjo 89 minutę. tos pačios dienos vakare Andrius žaidė jau oficialiose draugiškose rungtynėse prieš “Clyde” ekipą. vėl po keitimo aikštelėn išbėgės lietuvis turėjo keletą progų, tačiau nepasižymėjo.


kad ši naujiena nebūtų tokia sausa, desertui pora video:


“Rangersų” draugiškų rungtynių prieš “Schalke 04″, kuriose Andriaus smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą (žiūrėti maždaug nuo 2:42), hailaitai.

pirmasis Andriaus interviu “Rangers” televizijoje. you know…Rodyk draugams

E. Česnauskis - D. Šemberas 2:0 | Rusijos Premier lyga

Parašė games | 2008-07-21 12:20

vakar “FK Moskva” su E. Česnauskiu išvykoje paturėjo “CSKA” su D. Šemberu 2:0. abu lietuviai pasižymėjo ne tik indėliais į abu įvarčius, bet ir geltonomis kortelėmis. aišku, tie indėliai buvo visiškai skirtingi: Edgaras puikiai asistavo antram įvarčiui, o Deividas nesugebėjo apsiginti ir jo dengiamas žmogus įmušo pirmąjį.  žemiau esančiame video viskas puikiai matosi.

laukiu tokių Edgaro perdavimu pagaliau sugrįžus ir į šalies rinktinę, kur, tikiuosi, jis su Andrium sudarytų gerą duetą. ypač dabar, kai Jankė jau visiškai priartėjo prie pensijos durų. ar ne, Algimantai?


 


išorinį veidą pakeitė ir ivartis.lt. kada tai įvyko, nepastebėjau, nes retokai lankau šį puslapį, tačiau džiugu, kad ilgai žadėti pokyčiai pagaliau įvyko. beje, svetimas klaidas baksnot visada labai smagu. kalbant apie tą patį Česnauskį, šio portalo kūrėjai šiek tiek pagrybavo. pirma ir antra naujienos - datos labai nesusieina.

Rodyk draugams

Vėtra - Viking 1:0 | Uefa taurė I etapas

Parašė games | 2008-07-18 14:13

Lietuva nėra Europa. taip vakar po rungtynių tvirtino “Vikingo” vyr. treneris Rosleris. racijos tam yra - tokio įvarčio dar nebuvau matęs ne tik aš, bet ir koks 1,5 tūkstančio susirinkusių į “Vėtros” stadioną žiūrovų. aišku, kad Ostapas nenorėjo pelnyti to įvarčio, juolab, kad pusė komandos po kamuolio išmetimo iš užribio, sufleravo jį pasiųsti varžovų vartininkui. bėda, kad kamuolys ant kojos “užlipo” neblogai, beveik kaip Xaviui Alonso rungtynėse prieš barkodus.


apskristai, rungtynėse buvo du skirtingi kėliniai. pirmajame dominavo norvegai, kontroliavę kamuolį gal net iki 70% žaidimo laiko. didžiąją dalį atakų jie rengė dešiniu kraštu, kur gan aktyvus buvo Andersenas, atlikęs keletą neblogų “praxodų”. futbolą “Vikingas” žaidė pakankamai malonų akiai: daug judėjimo be kamuolio, perdavimai vienu lietimu, atakų krypties keitimas ir t.t. tačiau visas tas malonumas truko neilgai, nes žaidimas pasidarė labai elementarus: dominavo skersi perdavimai į baudos aikštelę, kuriuos surinkdavo arba “Vėtros” gynėjai arba vartininkas. per centrą prasimušti nebuvo jokių šansų, nes vilniečių saugai nusileisdavo labai žemai. aišku, įvartis norvegus išmušė iš vėžių. jų vartininkas iškart tapo publikos numylėtiniu, tad kiekvienas aukštesnis kamuolio skrydis link jo vartų būdavo sutinkamas ovacijomis.


mūsų komanda akivaizdžiai pasirinko gynybinę taktiką, kuri kartas nuo karto iš 4-5-1 transformuodavosi į 4-3-3. dažnai visi 11-a sostinės futbolininkų susispausdavo savo aikštės pusėje. puolime iš esmės vargo vienišas Razulis, link kurio būdavo metami aukšti perdavimai, tačiau dažnai pernelyg netikslus. taip pat komandai visiškai nesisekė užsikabinti už kamuolio, labai trūko Miloševskio. kairiame krašte pora bandymu prasiveržti atliko Šernas, tuo tarpu kitame krašte buvęs Vėževičius nors po savim turėjo Lemežį, pernelyg atidavė gynybai ir kamuolys į jo pusę ateidavo labai retai. bandymai susikeisti pusėmis su Šernu taip pat nedavė jokios naudos.


antrajame kėlinyje “Vėtra” pakeitė savo žaidimą ir ėmė aktyviai presinguoti varžovus dar jų aikštės pusėje. galvojau, kad rungtynių pabaigoje vilniečiai neatlaikys fiziškai, tačiau klydau, be to labai laiku Liubšys atliko keitimus, kėlinio pradžioje išimdamas Razulį bei įleisdamas Blažį, o vėliau vietoj Vėževičiaus išleisdamas Butrimavičių (Šerno keitimas nesiskaito). patiko kairys gynėjas Borovskis, nedaręs jokių klaidų. negalėdami lengvai įžaisti kamuolio, norvegai ėmė klysti, baigėsi tikslūs perdavimai, “Vikingo” saugai ir gynėjai ėmė “atsikirtinėti”, tad “Vėtra” susikūrė keletą pusprogių. tačiau nei vilniečių, nei svečių vartininkams savo meistriškumo pademonstruoti iš esmės neprireikė. paskutinė Ostapo pražanga ties baudos aikštelės linija buvo nelabai protinga, nes kažkokio didelio pavojaus ten tikrai nebuvo. tad tribūnos lengviau atsikvėpė, kai šanso “Vikingas” neišnaudojo.


pertraukos metu vyko reklamuota loterija, tačiau keistokai visi trys laimingųjų bilietų numeriai buvo labai šalia vienas kito (variavo bene 10 numerių diapazone), tad ši atrakcija tribūnų buvo vieningai nušvilpta.


pabaigai, šioks toks mini fotoreportažas iš vakarykščių rungtynių. ateityje, jei netingėsiu, pasiimsiu ne muilinę, o tikrą fotoaparatą ir pabandysiu padaryti normalų fotoreportažą. aišku, tada nebus teksto, nes per fotoaparato akutę daug neprižiūrėsi.tribūnose juokauta, kad “Ekranas” paskolino savo tablo - “EKRANOmobilį”įdomu, ar nebuvo galima vaikams gauti komandų aprangų replikų?kažkoks nepavojingas rungtynių momentaskažkoks pavojingesnis rungtynių momentas (kampinis prie “Vėtros” vartų)nemokama fanklubo logotipų parodaantras kažkoks nepavojingas rungtynių momentassaulei pasislėpus už debesų, rankas iš džiaugsmo trynė “RST” vadovai.

Rodyk draugams

Blackburnas = Vikingas = 20lt

Parašė games | 2008-07-17 12:45

praėjęs fulės čempas, vasara beigi visokios atostogos ar ilgieji savaitgaliai visiškai neinspiruoja rašymui. bet šiandien didi diena sostinėje - “Vėtra” startuos UEFA taurėje.


spėju, klubo vadai nesitiki praeiti “Vikingo” barjero, nes kainas už bilietus užsišaukė kosmines ir turbūt taip bandys surinkti pajamas, paprastai surenkamas per kelis taurės etapus. asmeniškai manau, kad 20 pinigų visgi yra per daug. juk ne prieš kokį Blackburną šįkart žaidžiama. o jei ir oras toliau taip nedžiugins, išvis sunkiai su žiūrovų skaičiumi bus. bet turbūt čia didėjanti infliacija kalta, be to rimtesnis turnyras - ne Intertoto koks tais. ar ne?


beje, interneto svetainę pasitobulino nepakartojamai. įdomu, kelintos klasės mokinukus tam darbui pasamdė. ypatingai man patinka teksto spalva naujienose. įdomu, čia specialiai taip parinkta, kad niekas tų naujienų neskaitytų?

Rodyk draugams

Andrius vs šokių klubas

Parašė games | 2008-07-01 15:28

kadangi darbai darbeliai užpuolė, nėra kada pasisakyti apie Euro 2008 finalą. be to, prieš sekmadienį dar turėjau laimės pažiūrėti Vilniaus derbį A lygoje. kita vertus, nesimpatizavau ispanams, o sostinės klubų dvikova buvo labai liūdnas reikalas savo žaidimo kokybe, todėl nelabai ir rankos kyla. dėl derbio lygio, spėju, netikėtai stadione pasirodęs A lygos nemėgėjas kaltas.


šiuo metu labai juokiamės su manutd, kad atvažiuos Andrius antrame CL atrankos etape į laikinąją sostinę ir išspardys šiknas mūsiškiam FBK. aišku, čia su sąlyga, kad kauniečiai gyvenime niekam negirdėtą Andoros klubą “Santa Coloma” peržengs. šiaip burtai nėra labai labai palankus nei vienai Baltijos šaliai. “Venstpils” kitame etape gali užsišokti ant silpniausio varianto - “SK Brann“, o estų “FC Levadia” gavo kiek solidesnį kluibą - Kijevo “Dinamo“. aišku, šiose varžytuvėse mes pirmaujame be konkurencijos.


iš vis Andriaus spell'as šiemet veikia labai neblogai: “Vėtra” UEFA taurėje išbandys jėgas su norvegiškuoju “Viking FK“. tuo tarpu “Sūduvos” varžovas kur kas silpnesnis - velsiečiai “The New Saints FC“.


mano prognozės būtų tokios, kad antrame etape pasitaškys ir FBK, ir “Sūduva”. “Vėtrai”, deja, turnyras baigsis labai greit.

Rodyk draugams