BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

akcija “išjunk Sport1, kai eteryje Gintaras Brazdžionis”

Parašė games | 2008-09-13 19:03

prisijunk ir tu.

Rodyk draugams

rinktinė su Liubinsku ir rinktinė su Couceiro

Parašė games | 2008-09-11 18:01
Lietuva savo grupėje po dviejų rungtynių surinko maksimumą taškų ir yra vienvaldė grupės lyderė. asmeniškai aš iš pirmųjų dviejų rinktinės spyrimų tikėjausi daugiausiai 4 taškų. aišku, pažiūrėjus į tokius rezultatus, kai Liuksemburgas išvykoje nukerta šveicarus, o danai - portugalus, tie 4  taškai neatrodo nepasiekiamas tikslas, bet 2 pergalės iš 2-jų jau yra tai, ko mūsų šalis ilgą laiką nematė.

ką mačiau vakar. po pirmųjų rungtynių, kurias žiūrėjau ne įdėmiai, obuolinis uždavė klausimą, kuo skiriasi Couceiro  rinktinė nuo Liubinsko rinktinės. vakar įsitikinau, kad žaidimo požiūriu - niekuo. aišku, rimtas argumentas būtų tas, kad rinktinė nežaidė ilgai kamuoliais link vienišo puolėjo. taip, nežaidė, tačiau tik todėl, kad priekyje vakar laigė Danila. jam perdavimai turi ateiti žeme, o ne antrame aukšte. austrų treneris tą puikiai žino, todėl, iki įvarčių visą dėmesį sukoncentravo į stipriausią mūsų rinktinės vietą - flangus. ten mūsų varžovai gynybą dvigubindavo ar net trigubindavo,  t.y. kuriam nors krašto saugui gavus kamuolį, prie jo prišokdavo ne tik austrų krašto gynėjas ir krašto saugas, bet iškart į tą pusę “ant strakofkes” pasistumdavo kuris nors centro gynėjas bei vienas iš atraminių saugų.

toks zoninis presingas buvo pakankamai veiksmingas, nes mūsų centro saugai buvo dedikuoti gynybai. todėl ir gaudavosi savotiškas kamuolio stumdymas tarp gynėjų, kurie vėliau mesdavo perdavimus link Danilos ar  giliau kraštams. tai nieko doro neatnešė. čia kalbu apie pozicines mūsų atakas. kontratakuoti išmokome jau prie Liubinsko, be to, per ilgą laiką kolektyvas susicementavo, klimatas aukštumoje, tad, savaime suprantama, dabar rinktinė ir rodo savo optimalų žaidimą. prie to Couceiro, mano nuomone, neprisidėjo.

tebėra išlikusi opi problema - nepalaikome kamuolio. antrasis įvartis buvo idealus pavyzdys, kaip rinktinė turi iš gynybos pereiti į puolimą, ir leido suprasti, kad daryti perdavimus vienu lietimu mūsų futbolininkai moka. tačiau tai  - vienetinė ataka, nebepasikartojusi prieš spaudimą, kurio metu labai trūko judėjimo į laisvą plotą, šaltakraujiškų  ir tikslių perdavimų, be to pernelyg buvo užbrėžta riba tarp puolėjo ir saugų. negalėjo Danila pakovoti antrame aukšte, ypač antrame kėlinyje, kai daugiau mažiau prasidėjo atsimušinėjimas, tačiau žemiau link saugų, kad galėtų užsikabinti už kamuolio, nenusileido.

aišku, vos per mėnesį nėra ko norėti kažkokių pasikeitimų. šiuo metu įžiūriu tik vieną, bet labai svarbų skirtumą, ko nebuvo Liubinsko rinktinėje, o yra Couceiro - didžiulis dėmesys psichologijai. anksčiau rinktinė eidavo nepralaimėti, pasiekti lygias ir t.t. žodžiu įvykdyti minimalų užsibrėžtą tikslą. tuo tarpu portugalas jau su FBK parodė, kad tinkama motyvacija ir užsidegimas gali nuversti kalnus. ypač, jei žaidėjai drausmės laikosi idealiai. rinktinės pagrindas šiuo metu yra pasiekęs savo brandos amžių, “sprogti” atskirais momentais gali nebent dar toks pusžalis jaunimas kaip Mikoliūnas, kuris ir “Hearts” komandoje kartas nuo karto nusižudo, gaudamas bereikalingas raudonas korteles. tačiau su šiais dalykais yra susitvarkoma.

kodėl tą sakau? atsakymas paprastas: todėl, kad ilgai prisiminsiu praėjusio atrankos ciklo rungtynes su Prancūzija Kaune. prancūzai tąkart buvo tokie pat beviltiški kaip rumunai savaitgalį, tačiau pralaimėjome, nes eita ant lygiųjų. komanda po praleisto įvarčio tame mače iš esmės subyrėjo psichologiškai, nes netikėta savo jėgomis, netikėta, kad galima pakreipti situaciją sau naudinga linkme. tai buvo anksčiau. netolimoje ateityje, už mėnesio, jau ne mes bijosime prancūzų, bet jie bijos mūsų.

pasvarsčiau, kad būtų buvę, jei Stranzlis visgi būtų pataikęs į kamuolį pirmo kėlinio pabaigoje po kampinio? kažkodėl esu tikras, kad bent lygiąsias vis tiek turėtume, nes pagaliau rinktinės žaidimas jau tapo panašiu į tą, kurio senai laukiau. jei rinktinės tikslas bus žaisti dėl pergalės, o ne “pasirodyti garbingai, nes jie reitingo viršuje, o mes tik vidutiniokai”, manęs pralaimėjimai tikrai neliūdins.

Rodyk draugams

Ziba ziba ai Liuliu Nr. 2 | Lietuva - Austrija 2:0

Parašė games | 2008-09-10 23:25

grįžome į kosmosą!!!

ačiū visiems geltonai žaliems!!! ačiū Marijampolei. mes jus mylim!!

komentarai ryt, nes šiandien tik alus. daug alaus.

Rodyk draugams

startavo futbolas.lt blogų sistema

Parašė games | 2008-09-10 16:43
vakar startavo tas dalykas, apie kurį buvome užsiminę, t.y. futbolas.lt blogų sistema. pirmas įspūdis visai neblogas, nekreipiant dėmesio į visiškai identiškus šablonus. pastarųjų, tikiu, ateityje daugės. kaip ir daugės norinčiųjų rašyti. aišku, didžioji dalis taip ir liks su vieninteliu įrašu, tačiau lauksime ir labiau grafomanija sergančių būsimų kolegų, kuriuos tikrai skaitysime ir minėsime savo įrašuose.

didžiulis šios blogų sistemos trūkumas, kuris iškart krito į akis - nėra rss. “blogs be rss yr gaidis”, -  ne prasčiau už Saulėną konstatavo obuolinis. aš negaliu tam nepritarti, nes asmeniškai man rss yra labai aktualu: peržiūrėti bent jau blogų antraštes mėgstu “meškafonu”, kuris, “Safari” naršyklės dėka, jei po ranka nėra jokio bevielio tinklo, megabaitus valgo pakankamai skausmingai piniginės atžvilgiu.

smalsu, kiek dažnai Liutauras rašys. galėtų pavyzdį imti iš A. Zuoko ar bent jau A. Kubiliaus.

Rodyk draugams

antras rinktinės dublis jau šiandien

Parašė games | 2008-09-10 13:47
pagaliau grįžome iš kosmoso. visiškai nesupyktume, jei rinktinė šiandien mus vėl grąžintų atgal.

asmeniškai mane turbūt lydi kažkoks prakeiksmas, nes ir vėl nemačiau rinktinės varžybų tiesiogiai. tačiau ačiū Sport1, kurių dėka sekmadienį sėkmingai pažiūrėjau įrašą. keletas trumpų minčių iš tų rungtynių, kadangi visas tas “trysnulinis” haipas jau pamažu išgaravo, tad nebėra tikslo išsiplėsti.

rumunai turėjo per daug erdvės dešiniame flange. spėju todėl, kad Mikoliūnui buvo leista labiau atakuoti nei kitame flange žaidusiam Česnai. prieš rungtynes Deduros ir Zelmiko tandemas gynybos centre nekėlė didelio pasitikėjimo, bet iš esmės jis atidirbo be didesnių klaidų. tik Zelmiko pražangų ties baudos aikštelės ribomis reiktų vengti. Kitas duetas, Pilibaičio ir Šembero, vėlgi buvo pakankamai įdomus. taip buvo atiduotas vidurys rumunams, tačiau Šemberui leido puikiai įžaidinėti kamuolį atakuojant, nes dalį gynybinių funkcijų perėmė Pilibaitis.

reikia pripažinti, kad su Stankės įvarčiu pasisekė ir būtent jis atvėrė kelią greitam puolimui (aišku, Danila privalėjo įmušt anksčiau). rumunai be savo lyderių buvo beviltiški, tačiau vistiek turėjo keletą gerų progų bent išlyginti rezultatą. šįkart laimė šypsojosi mums, todėl lieka tik pasveikinti komandą, kuri neišsigando kaip praėjusio atrankos ciklo į Euro2008 rungtynėse namie su Prancūzija. tada varžovai vėlgi buvo beviltiški, tačiau sugebėjo įstumti vieną įvartį, tuo tarpu mūsų rinktinė “ėjo ant lygiųjų” ir buvo pernelyg susikoncentravusi ties gynyba.

šiandien bijau ne austrų, o mūsiškių, nes, kiek rodo istorija, dviejų gerų svarbių rungtynių nesuspiriame. pvz., pernai po lygiųjų su Italija vėlgi kilo didžiulė euforija iš kurios į žemę Kaune nuleido škotai. arba FBK atvejis, kai nukertami “Rangersai”, bet vėliau sekė tragedija kovoje su “Aalborgu”.

kol derinausi, ar ištrūkčiau į Marijampolę, bilietų neliko. akredituotis turbūt pavėlavau, be to, nei karto esu akreditavęsis į rinktinės rungtynes. nelabai aišku, į ką tokiu atveju reiktų kreiptis. gal LFF mano, kad visi tai žino pagal nutylėjimą? tiek to, pasižiūrėsiu ir per teliką. kažin, kas komentuos per LTV. turbūt Tautvydas. išgirsti Algimanto mintis per Sport1 bus tikrai įdomu, todėl bent jau kol kas nusprendžiau, kad rinksiuosi šį variantą.

beje, kas darysis Šiauliuose su 3k vietų stadionu, jei rinktinė toliau tęs sėkmingą pasirodymą? čia retorinis klausimas, jei ką.

Rodyk draugams

Ziba ziba ai Liuliu | Rumunija - Lietuva 0:3

Parašė games | 2008-09-06 22:53

Pagaliau turim tikrą trenerį, pagaliau matom tikrą futbolą.


OUR Special One.


Mes kosmose!!!!!!!!!!!!
Rimtai.


P.

Rodyk draugams

ateityje kandidatuosiu į rinktinės trenerius ir aš

Parašė games | 2008-09-05 17:09

anglai spaudoje skelbia apie Capello “medaus mėnesio” pabaigą, nes pagaliau šiam treneriui baigėsi 7 mėnesius trukęs susipažinimas su rinktine ir atėjo pirmas rimtas išbandymas. toks pat išbandymas rygoj taipogi laukia naujojo mūsų rinktinės stratego Couceiro, kuris su rinktine susidraugauti laiko turėjo nepalyginamai mažiau.


užkliuvo akys už “tapyro” Kęsto Rimkaus straipsnio “Lryte” ir panašaus straipsnio įvartis.lt, kuriuose pasakojama, kad Liubinskui federacija buvo iškėlusi uždavinį per pirmas 4 atrankos rungtynes surinkti 7 taškus. įvertiname, kad bus žaidžiama su jugais, rumunais, austrais bei fererais, ir gauname, kad rinktinė privalėtų laimėti porą dvikovų, plius, vienose rungtynėse sužaisti lygiosiomis. sakykim, tikrai laimėsim prieš Farerus. tuo tarpu jugai ir rumunai vargu ar norės atiduoti bent tašką, žaisdami savo aikštėje. galimų pergalių paraiškoje lieka tik austrai, kuriuos patikrinsim Marijampolėje, tačiau atsiminęs jų gražų žaidimą Euro 2008, dideliu optimizmu tikrai netrykštu. Algimantas nėra kvailys, todėl kyla klausimas, ar būtent šis iškeltasis uždavinys nepaskatino bėgti iš futbolo ir pasukti į politiką, atsisakant tolimesnio darbo su rinktine. nesėkmių atvejų, aišku, šunys būtų kariami ant trenerio. atsiras ir atleidimo grėsmė, o tokios reklamos jokiam treneriui nereikia būsimoje karjeroje nereikia. nieko tokio - naujasis treneris tai tikrai įtaškys tuos taškus, jei jau su FBK “Rangeriams” įkrėtė.


ok, pagalvokime dar kartą. gal ir pasistengtų įtaškyt, tačiau turime siurprizą: mūsų portugalui, pasirodo, kol kas jokių užduočių iškelta nėra. visai jokių. “Naujasis treneris iki rugsėjo 24 dienos turi pateikti savo programą. Iki to laiko rinktinė jau bus sužaidusi dvejas rungtynes, tad nežinia ar per federacijos vykdomojo komiteto posėdį bus grįžta prie šio klausimo”, – “Lryte” cituojamas rinktinių direktorius Tautkaus paaiškinimas apie iškeltas užduotis Couceiro. po rungtynių su Moldavija vyr. LFF'as Liutauras programos dedlainą buvo nupiešęs rugsėjo 26 dienai. aišku, pora dienų - ne didelis skirtumas. čia tik šiaip juokinga, nes tokie LFF atstovų nesusikalbėjimai jau tampa normaliu dalykų.


šiaip įdomūs manevrai su ta programa gaunasi. pavyzdžiui, krepšinyje treneriai, norintys tapti nacionalinės rinktinės strategais, dar prieš konkurso pradžią pateikia programas. Jas svarsto Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTA) komisija ir, jos nuomone, vertus kandidatus vėliau siūlo federacijai. Šios vykdomasis komitetas iš pasiūlytų kandidatų galų gale nusprendžia, kas yra vertas tapti svarbiausios krepšinio rinktinės šalyje treneriu. bent jau taip Butautas buvo išrinktas.


jokiu būdu neteigiu, kad krepšinio federacijos pasirinktas variantas buvo idealus ir vienintelis. tačiau Lietuvos futbolo pasaulyje, akivaizdu, išvis nėra jokios vizijos ta kryptimi, tad net panašios procedūros yra nereikalingos: programų iš galimų kandidatų, panašu, nebuvo paprašyta - dabartinis treneris savąją pateiks rinktinei jau sužaidus dvejas oficialias rungtynes. aišku, visi, tikintys gerais federacijos norais, šioje vietoje apsiverkia krokodilo ašaromis, sakydami, kad čia Algimantas kiaulę pakišo, netikėtai pabėgo ir laiko normaliems parinkimams visiškai nepaliko, begėdis. bet žiniasklaidos pasaulyje dar prieš porą mėnesių kalbos sklido, kad Romanovas rinktinei trenerį išrinko, nors federacija ir bandė sukti uodegą, taškydama užuominas apie visokius kandidatus. o reikėjo gi Tautkų kaip nors pagastroliuoti po Vokietiją išleist, kad pailsėtų žmogus po sunkios komandiruotės į Euro 2008 čempionatą.


“Tai visiškai naujas treneris, tad būtų nelogiška iš karto iš jo vadovauti konkrečių rezultatų.” - pasakojo Liutauras. tai gal kitą kartą, kai rinktinei prireiks vyr. trenerio, pasirinkite mane, a? o ką - porai rungtynių, kol prireiktų pateikti ataskaitą, pasiaukočiau dėl VIP'inės vietos prie pat aikštės ir pasėdėčiau joje net už dyką. sutaupytumėt! žurnalistams lengviau būtų, vertėjo nereiktų. čia vėl sutaupytumėt. angliškai irgi šiek tiek pakalbėčiau, čia jei išvyka į užsienį pasitaikytų ir vietos žiniasklaidos atstovai užpultų. juk vis tiek už rezultatus atsakingų nėra, o vyrai pasiaukotų už tėvynę ir patys kaip nors sužaistų. kaip moterų krepšinio rinktinė 1997 metais sužaidė ir tapo Europos čempione, “treniruojama” dab. Seimo nario Gedvilo.


juokingiausia būtų, jei Couceiro po tų dviejų rinktinės rungtynių, pasidailinęs CV britų spaudai, iškeliautų į “Hearts”.


primenu, kad Rumunija - Lietuva jau rytoj, 21 val. per Sport1. taip pat patikrinsime, kas per ekspertai studijos svečiai į studiją susirinks nuo 20.15, kai prasidės šioms rungtynėms skirta laida.

Rodyk draugams

dirbk futbolas.lt

Parašė games | 2008-09-05 13:25

šiandien Viliaus brolis užklausė, ar nesiruošiu dirbti futbolas.lt, kurie, pasirodo, ieško “žurnalistų ir puslapio administratoriaus“.


nusišypsojau sau į ūsą ir pagalvojau: kadangi užvakar gavome pasiūlymą persikelti po didžiausio futbolo portalo Lietuvoje sparneliu, šį kartą nesunkiai galėtume padaryti atsakomąjį offerį. infiltruotis tskant nereiktų, nes, kaip žinia, šio blogo rašytojai ne tik turi patirties, bet ir dirba tiek žurnalistikoje, tiek su duomenų bazėmis, tiek administruoja keletą tikrai žinomų interneto svetainių Lietuvoje. jaučiat jėgą?

Rodyk draugams

Vėtra - Sūduva 2:0 | keletas gandų

Parašė games | 2008-09-04 15:03

vakar su obuoliniu, inspiruoti puikaus oro, nuneršėme į “Vėtros” stadiką. neva pažiūrėt, kaip “Sūduva” aikštės šeimininkus taršys, bet pagrindinis tikslas buvo savo akimis pamatyti kolegos naujienas. pamatėm - vakar situaciją su švieslente atrodė taip:bet vietą jai parinko tai idealią - įdomu, ar sėdintys po stogu ką nors matys? lygiai toks pat variantas, kad svečių fanų tribūna joje taip pat nieko neįžiūrės. anksčiau, kai pasvarstydavau, kur stadiono administracija galėtų pastatyti švieslentę, visada jai vietą įsivaizdavau už galinės tribūnos. na, yra kaip yra. palauksime darbų pabaigos ir tada bus galima įvertinti, gal ir dabartinis variantas visai vartojamas.


grįžtant prie rungtynių, tradiciškai “sūduviškis” kolega išsamiai viską parašė. dar dėl bendro išsilavinimo atsiverčiau futbolas.lt live tekstinę transliaciją. Perskaitęs vieną iš paskutinių jos sakinių, cituoju, “Permainingose ir gražiose rungtynėse vilniečiai antrojo kėlinio pradžioje liko dešimtyje, tačiau “Sūduva” nepasinaudojo turėtomis progomis ir už tai buvo nubausta”, susimąsčiau, ar tas pačias rungtynes žiūrėjau.


kur ten jie įžvelgė permainingumą ir grožį, nelabai suprantu. kaip turėjo pranašumą “Sūduva” nuo pirmųjų minučių, taip iki rungtynių pabaigos niekas nepasikeitė. tai kur tas permainingumas? kad “Vėtrai” dukart pasisekė? dar geriau apie grožį - pirmas kėlinys buvo tiek beviltiškas, kad daugiau laiko pražiūrėjau į žemiau sėdėjusias merginas, nei kad į aikštelę. antrasis kėlinys buvo kažkiek linksmesnis. dar pajuokavau prieš jam prasidedant, kad įšaus “Vėtra” porą įvarčių “ant kontrų”. netikėtai taip ir atsitiko, nors “Sūduvos” atakos tapo logiškesnės. tiesa, visos jos su nedidelėmis išimtimis ėjo per kairę pusę arba per vidurį, ypač po raudonos kortelės. deja, įsiminė vos trys pavojingi svečių momentai: neblogas Bobio smūgis nuo maždaug 16 metrų palei kairį virpstą bei vėlgi gynėjų paleisto Bobio smūgis (šį kartą labai nepavykęs) iš kokių 8 metrų galva po navieso, rezultatui dar esant 0:0, ir Slavicko įkirtimas į baudos aikštelę bei smūgis iš kokių 6 metrų tiesiai į vartininką pačioje rungtynių pabaigoje. daugiau kažko ir neatsimenu. na, pirmasis “Vėtros” įvartis buvo tikrai gražus - Butrimavičius smūgį trūktelėjo pavyzdinį, o ką antrojo metu veikė “Sūduvos” gynėjai ir vartininkas, reikia paklausti jų pačių. žodžiu, kažkokio didelio grožio šiose rungtynėse aš neįžiūrėjau. bet dėl skonio, panašu, neverta ginčytis, gal kitiem šis futbolas ir buvo gražus.


beje, Dejanas, dėl raudonos kortelės ilsėjęsis tribūnose tarp žiūrovų, po savo komandos įvarčių didesnių emocijų nerodė.tiek to. dabar gandai ir dar šis tas:


sklinda kalbos, kad šiuo metu pusėje A lygos klubų yra sunki finansinė padėtis. nepatvirtintais duomenimis, algas reguliariai moka tik FBK + “Šilutė”, “Ekranas” ir ”Sūduva”. super! jau trys metai paeiliui prieš kiekvieną A lygos sezoną aš imu tikėti, kad pagaliau į Marijos žemės futbolo pasaulį atėjo geri laikai. vėlgi, trys metai paeiliui, sezonui perkopus į antrą pusę, suvokiu, kad tais gerais laikais iš esmės net nekvepėjo ir visa tai tebuvo garsūs priešsezoniniai šūkiai…


“Žalgirio” situacija, kiek girdėjau, jau galėjo išsispręsti, tačiau viską vėl stabdo Kastujevas, lyg ir norintis parduoti klubą, deja, užsišaukęs pernelyg didelę kainą, atbaidančią visus potencialius interesantus. norima suma vaikšto kažkur apie 50mln litų. aišku, ar tai tikrai nereali kaina, aš neturiu nė žalio (simboliška :) ) supratimo, nežinodamas, kokia yra klubo infrastruktūra, esami įsiskolinimai ir t.t. plius, įdomu, už kiek “Žalgirį” įsigijo pats dabartinis jo savininkas. žinant lietuviško futbolo biznio istorijas, nenustebčiau, kad ir čia norima “ant greitųjų” užsidirbti, nežiūrint į katastrofišką klubo situaciją.


nespėjau pasidžiaugti “Sūduvos” pergale UEFA taurės atsakomosiose rungtynėse prieš “Salzburgą”. šis rezultatas tikrai leidžia užsihaipinti kaip kolegai. kita vertus, priešrungtyniniai koeficientai už Marijampolės klubo sėkmę lažybų kontorose, svyravę, berods apie 20, šiam džiaugsmui įneša šiokių tokių prieskonių. “Salzburgas”, praktiškai užsitikrinęs patekimą į kitą rungtynių etapą, galėjo be didesnės rizikos suteikti progą užsidirbti tiems, kam reikia. bet vis tiek - šaunuoliai, marijampoliečiai!


pabaigai. Andrius šiandien nušvietė situaciją su rinktinės transliacijomis. tiesą sakant, laukiau išsamaus situacijos paaiškinimo televizijos akimis, ir, bent jau man dabar viskas aišku. belieka tik atsiimti savo vakarykščius žodžius apie rūkymą. tik su internetininkais situacija vis dar neaiški.

Rodyk draugams

futbolas.lt siūlo persikelti pas juos

Parašė games | 2008-09-03 17:03

na ką, baigėsi mano atostogos, kurių metu buvau tiek atitrūkęs nuo futbolo, kad net praleidau istorinį nacionalinės rinktinės debiutą Sport1 kanale. istorinę todėl, kad pirmoji transliacija, gaila nemačiau kalbų studijoje ir pan. deja, transliacija neapsiėjo be triukšmo. apie tai savo mintis išdėstė ir kolega. na, dabar bent jau viskas aišku, kad nuo šiol visos žiniasklaidos priemonės rinktinės varžybose rūkys. išskyrus minėtą kanalą ir futbolas.lt . bet aš ne apie tai.

o gi susilaukėme laiško iš p. Saldos, futbolas.lt vadovo, su pasiūlymu iš blogas.lt migruoti į būsimą futbolo portalo blogų sistemą. tiesiog negaliu praleisti tokios šventinės progos ir nepasigirti visuomenei. be to, madinga šiais laikais į įvairius laiškus ar komentarus atsakinėti per masines informacijos priemones. sako, autoriteto prideda. na, mes gi ir taip autoritetingi - ekspertai, kaip ne kaip. bet ką jau ten. mada yra mada.

taigi, kalbėsiu trumpai. gerbiu futbolas.lt idėją, kad visi apie futbolą rašantys blogai būtų vienoje vietoje. jei tik pavyks ją įgyvendinti, pirmasis nukelsiu prieš juos kepurę. iki šiol mes blogas.lt kompanijai didelės meilės nerodėme: tas 10 mb vietos, skirtos paveiksliukams susidėti kelia tik juoką, kai pamąstau apie variantus padaryti daugiau fotoreportažų. tačiau labai mėgstame pastovumą, o ir užsiimti visokiais migravimais ir t.t. rankos nekyla. ačiū už pasiūlymą, bet mes kol kas sėdėsime ten, kur ir pradėjome savo gyvavimą.

nebent, kaip pajuokavo Patarėjas, gautume po 100 lt/mėn., kad WOW accountų išlaidos pasidengtų. grubiai pajuokavo, tiesą sakant. mes gi ne tokie pigūs ir savo nepriklausomybės neatiduosime, nepaisant pažadų apie cenzūros nebuvimą. pažadų - neišsklaidančių abejonių, taipogi.

pagyvensime - pamatysime. gal kada nors ir persikelsime. tyliai, kukliai ir ramiai, be jokių VIP statusų, kad ir kas tai būtų.

Rodyk draugams