BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Goal.com Man of the Match - Marius Stankevičius

Parašė games | 2009-01-27 14:42

Sekmadienį vakarop žiūrėjau, kas įdomesnio vakare nusimato, neskaitant Real-Deportivo, kurį Sport1 rodė. Užmačiau, kad Mariaus Stankevičiaus Sampdoria su lyderiais Inter kaposis, o kadangi Serie A per daug netenka matyt, tai vakaro planas tapo aiškus. Tiesa, lygiagrečiai žiūrėjau dar ir Sport1, tai išsamaus reporto nebus :)

Stankė pradėjo nuo starto, dešinio saugo pozicijoj. Kadangi Sampa kamuolį mažai turėjo, tai ir Mariaus per daug nesimatė. Rungtynės šiaip niekuo neišsiskyrė, bet kadangi lošė Interas, tai tas nenustebino ;) Abi komandos per daug progų neturėjo, Sampa išvis Intero vartams beveik negrasino.

Pirmas kėlinys pasižymėjo Stankės geltona, kurios nemačiau, Mourinho pašalinimu už lojimą ant teisėjo ir Adriano įvarčiu, dėl kurio didžiausia kaltė tenka Stankės krašto kolegai gynyboje, leidusiam brazilui uždaryt skersą prie tolimo virpsto.

Antram kėliny pradėjo krist dėl traumų Sampos žaidėjai. Ironiška yra tai, kad iškrito abu vieninteliai buvę sveiki gynėjai… Nuo 60 min Sampdorios 11tuke buvo net 9 saugai :) Po krašto kolegos traumos Stankevičius buvo atitrauktas į gynybą ir būtent ten užsidirbo didžiąją dalį savo pliusų tose rungtynėse. Kaip tik jo krašte dažniausiai ganėsi Adriano, o mūsų tautietis brazilą labai sėkmingai stabdė arba perimdamas kamuolį, arba išmušdamas į užribį. Net komentatorius pagyrė, tipo impressive :) Dar keletą kartų Marius gavo progą pavojingai užmest ant baudos aikštelės iš užribio, bet iki įvarčio reikalas nepriėjo.

M.Stankevičiaus žaidimą įvertino ir portalas goal.com, jam vieninteliam skyręs 7 balus. Smagu :)

O tęsdamas mūsų bloge nekart gvildentą porungtyninių nuobaudų, skiriamų pagal video įrašus, temą, negaliu nepaminėt, jog Adriano gavo 3 rungtynių diskvalifikaciją už smūgį Sampdorios žaidėjui, kurio rungtynių metu aikštės teisėjas nepastebėjo.

Rodyk draugams

Kodėl Ronaldo nebeliks Mančesteryje

Parašė games | 2009-01-15 11:17

Pastaruoju metu stebint mėgstamos komandos ir geriausio praeitų metų futbolininko žaidimą, man daros vis aiškiau, kad šis sezonas bus Cristianui paskutinis vilkint raudoną aprangą. Kodėl? Tiesiog Ronaldo šiam sezone aikštėje kitoks. Jis nebesidžiaugia savo (retais) įvarčiais taip, kaip praeitam sezone - na, įmušiau bankę, ir kas iš to…? Pagal jo elgesį aikštėje neatrodo, kad jis jaučiasi komandos dalimi, kad didžiuojasi ar bent džiaugiasi atstovaudamas ManUtd, šiuo metu stipriausiam klubui Europoje ir Pasaulyje. Pastaruoju metu labai kritusi ir Ronaldo forma - toks prastas jis nebuvo jau kokius 3 sezonus. Na formą galbūt galima sieti ir su poilsio trūkumu dėl Euro2008 (nors iškart po Euro pora mėnesių jis gydėsi traumą), tačiau pasikeitusį Ronaldo elgesį matau praktiškai nuo pat čempionato pradžios. Turėdamas omeny praeitos vasaros įvykius, kai Fergusonas kažkokiu mįslingu būdu įtikino portugalą likti Mančesteryje, manau, jog šio išvykimas į Madridą ateinančią vasarą yra neišvengiamas, todėl jau morališkai ruošiuos “poronaldinei” erai nuo kito sezono :) Tą patį siūlau ir kitiems United gerbėjams.

Galima sakyt, kad tam ruošiasi ir seras Alexas, nes visai neseniai iš Belgrado Partizan (kartu su dar vienu 17-mečiu serbu) buvo įsigytas 21 m. kairiojo krašto (arba atakuojantis) saugas Zoran Tošič. Prisipažinsiu, nesu nei jo matęs, nei daug girdėjęs, tačiau pasitikiu sero skoniu, tuo labiau, kad kainavo nemenkai litų :) Beje, Tošičių galbūt jau šiam sezone bus galima pamatyti “in action”.

Rodyk draugams

kai siaučia…

Parašė games | 2009-01-09 13:25
kai Lietuvoje siaučia šaltis ir Seimas, šio blogo ekspertai užgriuvusias negandas išvyti bando paprastai - futbolu: žaisdami salėje, dalyvaudami SFL “Umbro Cup” turnyre, skaitydami naujienas ar paprasčiausiai žiūrėdami per teliką.

su liūdesiu sutikome žinias apie VS3 ir VS2 kanalų, vietoj kurių atsiras “Sport Baltic“, panaikinimą. nebent futbolo transliacijų kiekis dėl to nesumažėtų. aišku, tas liūdesys nebuvo labai didelis, kadangi visų ekspertų namus aptarnauja “teisingos” kabelinės televizijos, į savo programų tinklelius įtraukusios naująjį kanalą. be to, svarbiausia naujiena yra ta, kad kai kurių rungtynių transliacijų metu galėsite išgirsti ir vieno iš mūsų balsą. spėkite kurio. tiesa, prizų už teisingus atsakymus nežadame, kaip ir nežadame išduoti teisingo atsakymo.

su nerimu stebime visas naujienas apie klubų bėdas, susijusias su padidėjusiais mokesčiais. solidarizuojamės su visomis sportinėmis organizacijomis, išsakydami savo pasipiktinimą dėl Seimo veiksmų, skaudžiai paliesiančių klubų ir organizacijų biudžetus. aišku, suprantame valdžios norą gelbėti šalies ekonominę situaciją, tačiau visi be konsultacijų ir pasitarimų padaryti drastiški sprendimai naudos nei biudžetui, nei šalies sportui naudos nepadarys.

Vilniaus “Žalgiris”… didžiulė pagarba žaidėjams, kurie ruošiasi sezonui komandoje, kuriai jau prasidėjo priešmirtinė agonija. Vyr. LFF'as Liutauras lapkričio pabaigoje buvo išstojęs su pareiškimais apie net keletą planų, kaip išgelbėti katastrofiškoje padėtyje atsidūrusią mūsų legendinę šalies komandą. praėjo daugiau nei mėnuo, nematome nei tų planų nei paties Liutauro pranešimų, ar yra kas nors daroma. sulaukiame tik viena už kitą blogesnių žinių iš klubo stovyklos.

tuo tarpu likę klubai tvarkosi kaip sugeba. “Ekranas” driokstelėjo naujieną apie į peržiūrą pakviestą kanadietį. tai perskaičius,  kad nebūtų viskas tik juodomis spalvomis nudažyta, mano kukli vaizduotė primetė vaizdą, kaip turėtų atrodyti tas mistiškasis kanadietis:

pabaigai, spėju, kad visų Anglijos rinktinės ir “Manchester United” fanų šiuo metu klausomiausia daina yra G&G Sindikato “Viskas ko noriu”, už žodžius maždaug nuo 59 sekundes.

gero klausymosi. nepasiduokim krizei!

Rodyk draugams