Neseniai skundžiaus nevykusiu antradienio vakaru stebint Čempionų lygą, dabar išpuolė superinis savaitgalis :) Na šiaip įdomus jis toks buvo - nuo MU totalaus dominavimo ir per plauką ištrauktos pergalės iki trilerio Madride :)

Viskas prasidėjo dar penktadienio vakare Bundeslygos lyderių dvikova, kurioje paskutinę minutę pergalę išplėšė Bayernas. Tikrai gaila buvo Hofenheimo…

Šeštadienį stebėjau, kaip MU 90min kankinasi su Sunderlandu, visas rungtynes prasėdėjusiu savo aikštės pusėj. Jei nematėt, tai rungtynių statistika buvo neįtikėtina - kamuolio kontrolė kažkur 80/20, smūgiai į vartus berods 27 prie 1, o iš jų į vartų plotą apie 15-1, kampiniai rodos 10-0…. Ir finale rungtynės tik per plauką nesibaigė be įvarčių ;))) Afigiet.

Po to Valencia gėdingai pralošė Barcai. “Gėdingai” sakau ne tik dėl rezultato, bet ir dėl Barcos žaidėjų kapojimo (geltonos 5-0). O Barcai tai respekc. Afigieni.

Sekmadienį nerealios rungtynės buvo Everton - Aston Villa. Ypač jų finalas. Unbelievable :) Tik Evertono fanai jas turbūt norėtų kuo greičiau pamiršti.

O savaitgalį užbaigė supertrileris Real-Sevilla. Po pirmo kėlinio Realas atrodė apgailėtinai, atsilikinėjo 1-3. Antro pradžioj vaizdas kurį laiką nesikeitė. Tačiau kažkuriuo momentu (pagal Budraitį po nepaskirto 11m baudinio - galbūt) Realas visiškai persimainė. Tarsi kita komanda išbėgo :) Užlaužė konkrečiai varžovus, per pora minučių 2 bankės, 3-3 ir spaudimas nemažėjo. Net Robeno raudona korta nelabai ką pakeitė. Visgi pabaigoj beatakuodami Realas praleido kontrą ir tuo pačiu prapylė mačą. Bet rungtynės tai kaip koks įtempto siužeto trileris - įvarčiai, kortelės, emocijos… Super! Jeigu Realas sugebėtų apsigint, tai puolime ne ką teatsiliktų nuo Barcos. Dabar nekantriai laukiu clasico kitą šeštadienį! :)

Taip pat nepraleiskit ir paskutinio ČL grupių etapo turo antradienį-trečiadienį, kur dėl likusių neaiškių trijų vietų atkrintamosiose kausis Roma, Chelsea ir Bordeaux (dėl dviejų) bei Panathinaikos su Anorthosis (vieno).