Sekmadienį vakarop žiūrėjau, kas įdomesnio vakare nusimato, neskaitant Real-Deportivo, kurį Sport1 rodė. Užmačiau, kad Mariaus Stankevičiaus Sampdoria su lyderiais Inter kaposis, o kadangi Serie A per daug netenka matyt, tai vakaro planas tapo aiškus. Tiesa, lygiagrečiai žiūrėjau dar ir Sport1, tai išsamaus reporto nebus :)

Stankė pradėjo nuo starto, dešinio saugo pozicijoj. Kadangi Sampa kamuolį mažai turėjo, tai ir Mariaus per daug nesimatė. Rungtynės šiaip niekuo neišsiskyrė, bet kadangi lošė Interas, tai tas nenustebino ;) Abi komandos per daug progų neturėjo, Sampa išvis Intero vartams beveik negrasino.

Pirmas kėlinys pasižymėjo Stankės geltona, kurios nemačiau, Mourinho pašalinimu už lojimą ant teisėjo ir Adriano įvarčiu, dėl kurio didžiausia kaltė tenka Stankės krašto kolegai gynyboje, leidusiam brazilui uždaryt skersą prie tolimo virpsto.

Antram kėliny pradėjo krist dėl traumų Sampos žaidėjai. Ironiška yra tai, kad iškrito abu vieninteliai buvę sveiki gynėjai… Nuo 60 min Sampdorios 11tuke buvo net 9 saugai :) Po krašto kolegos traumos Stankevičius buvo atitrauktas į gynybą ir būtent ten užsidirbo didžiąją dalį savo pliusų tose rungtynėse. Kaip tik jo krašte dažniausiai ganėsi Adriano, o mūsų tautietis brazilą labai sėkmingai stabdė arba perimdamas kamuolį, arba išmušdamas į užribį. Net komentatorius pagyrė, tipo impressive :) Dar keletą kartų Marius gavo progą pavojingai užmest ant baudos aikštelės iš užribio, bet iki įvarčio reikalas nepriėjo.

M.Stankevičiaus žaidimą įvertino ir portalas goal.com, jam vieninteliam skyręs 7 balus. Smagu :)

O tęsdamas mūsų bloge nekart gvildentą porungtyninių nuobaudų, skiriamų pagal video įrašus, temą, negaliu nepaminėt, jog Adriano gavo 3 rungtynių diskvalifikaciją už smūgį Sampdorios žaidėjui, kurio rungtynių metu aikštės teisėjas nepastebėjo.

Rodyk draugams