vienas tūlas anglijos pilietis, tipo “Babyshambles” muzikantas, bet pastaruoju metu garsėjantis visa kuo kitu (narkotikais, alkoholiu), tik ne savo muzika, Pete Doherty vakar koncertėlio viename iš Londono pub'ų, pareiškė, kad kitą savaitę jo mylimi QPR (”Queens Park Rangers”) futbolinkai “suvarys” “Manchester United” Carling Cup'e. minia džiaugsmingai suūžė, parodydama, kad nėra abejinga šiems žodžiams.

pabažiau įsivaizduoti lietuviškąjį šios istorijos variantą: kokis tais Južintų princas koncerto metu pareiškia, kad LFF taurėje jo mėgstama kokia nors Pakruojo “Kruoja” eliminuos “Ekraną”. skamba panašiai, ar ne? įdomų, ar bent 50% susirinkusios auditorijos “Kruojos” pavadinimą išgirstų ne pirmą kartą gyvenime.

dar. minėtasis P. Doherty 2005 m. parašė dainą QPR klubui, tačiau išleisti pažadėjo tik tada, jei komanda laimės FA cup'ą. kažin, kada kuris nors iš baisią meilę futbolui deklaruojančių mūsų selebričių, tokių kaip Biplan ar Žas'inas Choras, sukurs ką nors futbolui už dyką o ne prašomi federacijos? respectas Marijonui - jis futbolui bent po vieną eilutę keliose dainose įpiešė…

Rodyk draugams