kai Lietuvoje siaučia šaltis ir Seimas, šio blogo ekspertai užgriuvusias negandas išvyti bando paprastai - futbolu: žaisdami salėje, dalyvaudami SFL “Umbro Cup” turnyre, skaitydami naujienas ar paprasčiausiai žiūrėdami per teliką.

su liūdesiu sutikome žinias apie VS3 ir VS2 kanalų, vietoj kurių atsiras “Sport Baltic“, panaikinimą. nebent futbolo transliacijų kiekis dėl to nesumažėtų. aišku, tas liūdesys nebuvo labai didelis, kadangi visų ekspertų namus aptarnauja “teisingos” kabelinės televizijos, į savo programų tinklelius įtraukusios naująjį kanalą. be to, svarbiausia naujiena yra ta, kad kai kurių rungtynių transliacijų metu galėsite išgirsti ir vieno iš mūsų balsą. spėkite kurio. tiesa, prizų už teisingus atsakymus nežadame, kaip ir nežadame išduoti teisingo atsakymo.

su nerimu stebime visas naujienas apie klubų bėdas, susijusias su padidėjusiais mokesčiais. solidarizuojamės su visomis sportinėmis organizacijomis, išsakydami savo pasipiktinimą dėl Seimo veiksmų, skaudžiai paliesiančių klubų ir organizacijų biudžetus. aišku, suprantame valdžios norą gelbėti šalies ekonominę situaciją, tačiau visi be konsultacijų ir pasitarimų padaryti drastiški sprendimai naudos nei biudžetui, nei šalies sportui naudos nepadarys.

Vilniaus “Žalgiris”… didžiulė pagarba žaidėjams, kurie ruošiasi sezonui komandoje, kuriai jau prasidėjo priešmirtinė agonija. Vyr. LFF'as Liutauras lapkričio pabaigoje buvo išstojęs su pareiškimais apie net keletą planų, kaip išgelbėti katastrofiškoje padėtyje atsidūrusią mūsų legendinę šalies komandą. praėjo daugiau nei mėnuo, nematome nei tų planų nei paties Liutauro pranešimų, ar yra kas nors daroma. sulaukiame tik viena už kitą blogesnių žinių iš klubo stovyklos.

tuo tarpu likę klubai tvarkosi kaip sugeba. “Ekranas” driokstelėjo naujieną apie į peržiūrą pakviestą kanadietį. tai perskaičius,  kad nebūtų viskas tik juodomis spalvomis nudažyta, mano kukli vaizduotė primetė vaizdą, kaip turėtų atrodyti tas mistiškasis kanadietis:

pabaigai, spėju, kad visų Anglijos rinktinės ir “Manchester United” fanų šiuo metu klausomiausia daina yra G&G Sindikato “Viskas ko noriu”, už žodžius maždaug nuo 59 sekundes.

gero klausymosi. nepasiduokim krizei!

Rodyk draugams