mes vis dar gyvi, nors ir labai neproduktyvūs futbolo atžvilgiu. tačiau naujienas sekam ir nuo jų nebėgam.

užbaigėm A lygą. tvarkingai, su vyr. LFF'o apsiverkimu, kad gyvenimas žiaurus ir nemielas. malonu, kad kolegų rašiniai, rašiniai2 sugeba sukelti tokį šaršalą, į kurį net oficialūs asmenys įsivelia.

kadangi buvau užsiminęs apie mano labai mėgstamos Drausmės komisijos judesius (čia ar čia), tai per darbų gausą neturėjau jokio noro pasisakyt, nes vistiek viskas ten aišku - per metus neįvyko jokių pokyčių, Drausmės komisija ir toliau gauna atlygį tik už tai, kad atsivertusi nuostatus ir rungtynių protokolus pritaikytų vienų ar dviejų rungtynių diskvalifikacijas. panagrinėti vaizdo įrašus yra per sudėtingas darbas, be to, ir laiko suėstų kur kas daugiau. o dabar turbūt kokia nors sekretorė padaro turo suvestinę pagal minėtus protokolus, o komisijos nariai autoritetingai pasirašo. bendrai, jau suabejojau: gal ji išvis negauna atlygio, jei neranda jokios motyvacijos ir tingi bent kartais apsimesti, kad dirba. žodžiu, kartotis nėra reikalo. kam įdomu plačiau - Dalius viską išsamiai surašė.

manęs iš esmės nekaso visokie bandymai patempti FBK su tvarkaraščių keitinėjimais, žaidėjų keliavimas per dukterines komandas ar net “buratino nr.1″ noras išbėgti į aikštelę A lygos rungtynėse, nes nesergu nei už vieną šalies klubą ir į staioną einu tik gerai praleisti laiką mėgstamo žaidimo apsuptyje, tačiau neįvertintoms įvairioms pavojingoms pražangoms ar nesportiniam elgesiui, kurio rungtynių teisėjas neužfiksuoja, esu labai alergiškas, nes iki šiol nepadaryti precendentai nešvariam žaidimui pasibaigti. “Ekranas”, mat, pretenzijų neturi…

tada paskaitau tokį vyr. LFF'o klausimą, kaip “ar pagalvojate, kad nuo jūsų plunksnos, TV reportažo ar blog‘o įrašo priklauso kokia nuotaika susirinks žiūrovai į stadioną?”. atsakymas “tikiuosi, kad jie į stadioną eis kaip ėję” kyla iškart. bet  aš savo vaikų pažiūrėti, kaip, nemokėdamas pralaimėti, budulis tyčia mindo varžovą ar net auklėja savo komandos draugus, tikrai nesivesčiau. aišku, galite čia mane deginti, sakydami, kad ir svetur tokie momentai pasitaiko. žinoma, kad pasitaiko, tačiau baudas už tai gauna visi bent kiek susiję, ir klubai, ir dalyviai, priklausomai nuo poelgių, be to, iškart seka atsiprašymų kupini pranešimai spaudai, interviu ir t.t. o pas mus tik bloguose Liutauras pavirkauja.

anyway, džiaugiuosi už “Ekraną”, tačiau, kita vertus, visgi norėjau, kad čempionu taptų FBK, nes net su visais “buratino nr.1″ cirkais, atleidinėjant trenerius ar pirmyn/atgal mėtomus futbolininkus, kol kas dar netikiu, kad “Ekranas” turi resursų normaliai sudalyvaut Čempionų lygos atrankoje. “normaliai” pagal mums įprastus standartus, t.y. ramiai praeiti pirmąjį etapą ir garbingai pakovoti antrame. deja, tokių stebuklų, kaip iš FBK šiemet, iš “Ekrano” tikrai nesitikiu. bus malonu, jei klysiu.

ir dar. kitą savaitę darbiniais reikalais šturmuosiu Paryžių, tad yra planas chuliganas UEFA taurės rungtynes patikrint, kur vietos PSG žais prieš “Real Racing” (Ispanija). tikiuosi, bilietų bus (oij kokie nepigūs, gyvatės!), o prancūzai nebus tokie neteisingi kaip baltarusiai ir neprieštaraus mano norui įsinešti fotiką. bet kuriuo atveju reportažėlį kažkokį pažadėt galiu.

Rodyk draugams