šiandien Tučkus pasidalino naujienomis/nuotraukomis apie pokyčius “Marakanoje” - legendinėje futbolo aikštėje šalia legendinio “Žalgirio” stadiono, kurioje futbolo paslapčių mokėsi didžioji dalis vilniečių. Kiek aš ją atsimenu, ji visada atrodydavo taip:

atėjo nauji laikai. įdomu, kieno tai nuopelnai, nes LFF ruporas futbolas.lt kol kas nieko nepasakoja ir niekam gerų darbų nepriskiria.gal skelbė anksčiau. anyway, ten verda darbai:

tikėsimės, kad po kapitalio remonto ši aikštėne netaps antra “Sportima” ir bus laisvai prieinama visiems futbolo mėgėjams. arba bent jau aplinkinių namų vaikams, kad šiems nereiktų stovėti šalia ir liūdnais veidais žiūrėti, kaip prabangiomis mašinomis suvažiavę dėdės “matu” palydi kiekieną savo bandymą būti panašiu į geriausią pasaulyje.

beje, tikiuosi, pastebėjote, kad šio blogo komanda pasipildė dar vienu rašytoju - Zizzou. prašome gerbti ir mylėti. kiekybės nežadėjo, to ir nesitikime. norėtųsi tik tokio paties kandumo, kokį girdime šiaip diskutuodami akis į akiį apie mūsų visų mėgstamą žaidimą.

pasibuvau Paryžiuje, pasibuvau ir UEFA cup'o rungtynėse. kai išlipsiu iš darbų liūno ir įgausiu rimtesnį įkvėpimą, pasidalinsiu įspūdžiais. sekite naujienas, tskant.

Rodyk draugams