Arsenal - Cardiff City 4:0. Labai krito į akis Nicklaso Bendtnerio žaidimas. Senokai neteko matyti tokio savanaudžio aukščiausiame lygyje - jau ant tiek nenorėjo su kamuoliu skirtis… Net nusileidęs iki vidurio linijos ir gavęs pasą, trindavo tą kamuolį, kol tuo tarpu komandos draugai laukdavo perdavimo. O prie varžovų vartų irgi savaip blizgėjo - kaip minimum dviejose situacijose zaparolino 200%-ines progas ;) O jau prieš pat pabaigą Bendtneriui labai pasisekė, kai atsipirko tik geltona kortele už tokį “patkatą”, koks paprastai vertinamas nekitaip kaip raudona.

Bet aišku vakardienos vienareikšmiškas hailaitas buvo Eduardo sugrįžimas į didijį futbolą po beveik metų, praleistų besigydant rimtą traumą. Du kroato įvarčiai tą sugrįžimą padarė tik dar emocingesnį. Tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi už Eduardo.

Inter - Milan 2:1. Antras pagal svarbumą pastarųjų dienų įvykis - Milano derbis. Deja, jis šiek tiek nuvylė blankoku komandų žaidimu. Mano nuomone, Interas pelnytai nugalėjo, nes aštriau atakavo ir sukūrė daugiau progų, realiai dar bent dviem įvarčiais daugiau turėjo įmušt. O gaila, nes intriga Italijoj mažėja panašiai kaip ir Ispanijoj…

Dar va teko matyt naujųjų Bundeslygos lyderių Berlyno Herthos pergalės prieš Bayern fragmentus, tai kažkaip labiau patiko nei Milano derbis. Reiks matyt dažniau vokiečių pasižiūrėt :)

Rodyk draugams