BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

šiauliečiai ant ledo ir kiti nuotykiai

Parašė games | 2009-04-09 17:57

užsihaipinęs po dieviško vakarykščio M. Essieno pasirodymo, plius, atsiminęs, kad A lyga startavo tuo metu, kai aš kramčiau hamburgerius ir gėriau Colą toli nuo Marijos žemės, įpuoliau į futbolas.lt patikrint, kada šį savaitgalį žiūrėsiu futbolą gyvai stadione. kur gi ne! užmiršau, kad dabar krizė visur aplinkui ir kad Vilnius A lygoje beturi vos vieną komandą. yra kaip yra. pasitenkinsiu šiemet vien “Vėtra”. trumpai sakant, savaitgalį manęs laukia anglų Premiershipas ir xoxėjus.

kad jau atsidariau futbolas.lt, atsiminiau, kad oi kaip senai LFF beklibinau. pagrindo tam ilgai ieškoti nereikėjo, užteko pažiūrėti kelias paskutines naujienas. turim įvykių, pasirodo.

kadangi, kaip jau minėjau ankstesniame poste, beveik mėnesiui buvau primiršęs, kaip atrodo futbolas, todėl sugebėjau iš esmės praleisti tokį svarbų ir reikšmingą įvykį, kaip LFF taurė. juk “intriga prieš šias dvikovas nemaža, o svarba didelė - pergalė LFF taurės
turnyre garantuoja kelialapį į UEFA Europos lygos varžybas”, pasak futbolas.lt . kur gi ne! ant tiek didelė svarba, jog net datos LFF negali paderinti tokios, kad nesikirstų ne tik su UEFA taurėmis, bet bent jau LKL grandų dvikova. tai ir belieka FBK vadovams paverkti spaudoje, kad, žaidžiant 16 val. darbo dieną (pusfinalis!), gyvenimas nemielas, t.y. darbuotojų nėra, tikintis, kad gal krepšinio ir fulės fanai susimylės ir susivienys prieš kašį dar ir stadione balsus pralavint. įdomu, ar pasivargino bent kiek, kad tai realybe taptu? bent komandos saite jokios žinutės apie tai neradau. pažiūrėjęs į protokolą supratau, kodėl darbuotojų trūkumas: suskaičiuota, kad S. Dariaus ir S. Girėno stadione buvo 722 žiūrovai. normalesniu laiku (19 val.) žaidusi “Sūduva” darbuotojų stygiumi nesiskundžia, nes šiems gabumų matematikai nereikia. iš akies priemetė, kad yra kokis tais 1500 futbolo mylėtoju, ir ramu. gal yra žinančių, ar tikrai tiek buvo?

Lietuvos “special one” darbuosis “Gaziantepspore”. tai nelabai stebina. stebintų labiau, jei jis ir toliau aukotųsi dirbdamas už mažesnę algą, nei priklausė pagal pradines sutartis. skaitau, varys dabar kaip koks Guusas. nors čia, manau, kur kas gudresnis trenerio žingsnis, nes su mūsų rinktine vargu ar beparodys ką nors naujo.

aišku linksmiausia naujiena buvo ta, kad šiauliečiai vasarą sėdės ant ledo ir griauš žuvį: LFF primetė, kad biznis iš +/- 3000 Šiaulių stadiono vietų - ne koks, tai nusprendė, kad rinktinės dvikovos su Rumunija litai bus didesni Marijampolėje. iš marazmo rumunus atiduoti Saulės miestui dar pernai metų vasarą juokiausi. panašu, kad Ūkio banko pabėgimas krizės akivaizdoje privertė federaciją pasukioti abu smegenų pusrutulius.

kalbos apie tai, kad jau senai galvota rungtynes perkelti į Kauną, neįtikina. dar po anšlago Marijampolėje su Austrijos rinktine Liutauras apie kitų stadionų perspektyvas pasakojo: “Dėl Panevėžio yra didelių abejonių, „Aukštaitijos“ stadione reikia daug
ką tobulinti. Nerealu, kad Panevėžys per tokį trumpą laiką viską
padarys. Stadioną jau tikrino UEFA atstovai. Jie vėl atvyks kovo mėnesį
ir pasakys, ar Panevėžyje bus galima surengti rungtynes. Šiauliais jie
tiki. Jeigu šiauliečiai įrengs daugiau sėdimų vietų, ten būtų galima
žaisti. Bet jei mūsų komanda žais ir toliau taip sėkmingai, kaip dabar,
teks mačus rengti ten, kur yra daugiausia vietų žiūrovams.” Jūs girdėjot apie UEFA verdiktą dėl Panevėžio? aš ne. aišku, lygiai taip pat negirdėjau ir apie šiauliečių rengiamas papildomas vietas. tačiau girdėjau džiugesio šūksnius, kad Liutauras - valdžioje.

bet juk laiko kėdėms dar yra. o ir mūsų rinktinei, atsiprašau visų optimistų, jei per likusias 4 rungtynes paims 5 taškus, tai bus superinis rezultatas. labiausiai tikėčiau 3 taškais - vienintele pergale prieš Farerus. prieš serbus šansų nematau, austrai namie yra labai stiprūs, rumunai bent lygias išsivežti turėtų. tikėsimės, kad saliečius kaip nors pramušim. visi varžovai jau pagarbą prilaiko, tad tokių rezultatų kaip sakykim su
niekaip Rumunija nebesitikiu. keistokas man tas džiugesys, kad francams
priešinomės rimtai. turbūt išpindėjau per ši atrankos ciklą, bet 0:1
su francais manęs jau nebetenkina. norisi ir toliau matyti rinktinės žaidimą, būtent žaidimą, o ne senai užmirštas pastangas “eiti ant lygių”. na, Kauno, sakykim, rungtynes galima
užskaityt, svečiai purvyne nėra pratę taškytis, todėl ten buvo galima kažko tikėtis. tačiau (gal ir klystu),
Paryžiuje, kiek teko stebėti hailaitus per kažkokį amerikonišką fulės
kanalą, prošvaisčių didelių nebuvo. ne tik įvarčių, bet ir žaidimo prasme.
turbūt todėl futbolas.lt pasikuklino įdėti savo hailaitus apie
antrąsias rungtynes. kita vertus, iš kur tas žaidimas gali būt, kai vis mažiau rinktinės žaidėjų žaidžia reguliariai savo klubuose, kurie irgi toli gražu ne aukščiausio lygio, vietinė A lyga merdėja…

žinoma, meile LFF niekada negarsėjau. tačiau iš kur ta meilė gali būti, jei stokojama paprastos komunikacijos būtent tada, kai jos reikia labiausiai. žiauriai gerbčiau federaciją, jei jie į pranešimą spaudai būtų įrašę elementarų atsiprašymą/paaiškinimą, adresuotą vietos sirgaliams dėl vietos pakeitimo. suprantama, federacija nebuvo įsipareigojusi rungtynes rengti Šiauliuose, tačiau žinutė fanams leistų tikėti, kad Liutauro kalbos ir rašiniai bloge su antraštėmis “Ir vėl: Kur jūsų rankos!!!!!” nėra vien eilinis PR su intesija uždirbti litų, bet ir šis tas daugiau.

Rodyk draugams

rubrika “Andrius klausia”

Parašė games | 2009-02-11 09:28

Dalius įmetė pas save, manau nesupyks, kad pasiskolinu, nes negaliu čia neįpostint ir nepritart, kad Andrius valdo. Skaitau, tik taip turi atrodyt tikroji futbolas.lt laida ar bent jau kiekvienoje iš jų privalo atsirasti tokia rubrika. konkrečiai tapčiau laidos fanu, nes kol kas, praėjusią vasarą, ji būdavo visiška nuobodybė, su keliomis nedidelėmis išimtimis.

video © Egidijus Anglickis

Rodyk draugams

link Paryžiaus

Parašė games | 2008-11-20 15:57
mes vis dar gyvi, nors ir labai neproduktyvūs futbolo atžvilgiu. tačiau naujienas sekam ir nuo jų nebėgam.

užbaigėm A lygą. tvarkingai, su vyr. LFF'o apsiverkimu, kad gyvenimas žiaurus ir nemielas. malonu, kad kolegų rašiniai, rašiniai2 sugeba sukelti tokį šaršalą, į kurį net oficialūs asmenys įsivelia.

kadangi buvau užsiminęs apie mano labai mėgstamos Drausmės komisijos judesius (čia ar čia), tai per darbų gausą neturėjau jokio noro pasisakyt, nes vistiek viskas ten aišku - per metus neįvyko jokių pokyčių, Drausmės komisija ir toliau gauna atlygį tik už tai, kad atsivertusi nuostatus ir rungtynių protokolus pritaikytų vienų ar dviejų rungtynių diskvalifikacijas. panagrinėti vaizdo įrašus yra per sudėtingas darbas, be to, ir laiko suėstų kur kas daugiau. o dabar turbūt kokia nors sekretorė padaro turo suvestinę pagal minėtus protokolus, o komisijos nariai autoritetingai pasirašo. bendrai, jau suabejojau: gal ji išvis negauna atlygio, jei neranda jokios motyvacijos ir tingi bent kartais apsimesti, kad dirba. žodžiu, kartotis nėra reikalo. kam įdomu plačiau - Dalius viską išsamiai surašė.

manęs iš esmės nekaso visokie bandymai patempti FBK su tvarkaraščių keitinėjimais, žaidėjų keliavimas per dukterines komandas ar net “buratino nr.1″ noras išbėgti į aikštelę A lygos rungtynėse, nes nesergu nei už vieną šalies klubą ir į staioną einu tik gerai praleisti laiką mėgstamo žaidimo apsuptyje, tačiau neįvertintoms įvairioms pavojingoms pražangoms ar nesportiniam elgesiui, kurio rungtynių teisėjas neužfiksuoja, esu labai alergiškas, nes iki šiol nepadaryti precendentai nešvariam žaidimui pasibaigti. “Ekranas”, mat, pretenzijų neturi…

tada paskaitau tokį vyr. LFF'o klausimą, kaip “ar pagalvojate, kad nuo jūsų plunksnos, TV reportažo ar blog‘o įrašo priklauso kokia nuotaika susirinks žiūrovai į stadioną?”. atsakymas “tikiuosi, kad jie į stadioną eis kaip ėję” kyla iškart. bet  aš savo vaikų pažiūrėti, kaip, nemokėdamas pralaimėti, budulis tyčia mindo varžovą ar net auklėja savo komandos draugus, tikrai nesivesčiau. aišku, galite čia mane deginti, sakydami, kad ir svetur tokie momentai pasitaiko. žinoma, kad pasitaiko, tačiau baudas už tai gauna visi bent kiek susiję, ir klubai, ir dalyviai, priklausomai nuo poelgių, be to, iškart seka atsiprašymų kupini pranešimai spaudai, interviu ir t.t. o pas mus tik bloguose Liutauras pavirkauja.

anyway, džiaugiuosi už “Ekraną”, tačiau, kita vertus, visgi norėjau, kad čempionu taptų FBK, nes net su visais “buratino nr.1″ cirkais, atleidinėjant trenerius ar pirmyn/atgal mėtomus futbolininkus, kol kas dar netikiu, kad “Ekranas” turi resursų normaliai sudalyvaut Čempionų lygos atrankoje. “normaliai” pagal mums įprastus standartus, t.y. ramiai praeiti pirmąjį etapą ir garbingai pakovoti antrame. deja, tokių stebuklų, kaip iš FBK šiemet, iš “Ekrano” tikrai nesitikiu. bus malonu, jei klysiu.

ir dar. kitą savaitę darbiniais reikalais šturmuosiu Paryžių, tad yra planas chuliganas UEFA taurės rungtynes patikrint, kur vietos PSG žais prieš “Real Racing” (Ispanija). tikiuosi, bilietų bus (oij kokie nepigūs, gyvatės!), o prancūzai nebus tokie neteisingi kaip baltarusiai ir neprieštaraus mano norui įsinešti fotiką. bet kuriuo atveju reportažėlį kažkokį pažadėt galiu.

Rodyk draugams

Šiauliai - Atlantas | 081102 (foto)

Parašė games | 2008-11-05 16:01
po labai ilgos pertraukos apsilankiau Šiaulių miesto centriniame stadione, kur vietos komanda priėmė “Atlantą”. kadangi turėjau darbinių reikalų, į stadioną atvykau gerokai pavėlavęs, maždaug 58-ą minutę, klaipėdiečiams pirmaujant 2:0. kaip paaiškėjo vėliau, atvykau labai laiku, kadangi ši neįtikėtina dvikova baigėsi ledo rituliui tinkamu rezultatu 4:4. oras pasitaikė geras. tiksliau geras tiek,  kad kartais net saulė pasirodydavo. šaltį, kuris kando pakankamai rimtai, žiūrovai vaikė naikindami stipriuosius gėrimus. kaip juos įsinešė, reikėtų paklausti stadiono apsauginių, nes bent jau prie manęs įeinant vienas jų iškart prišoko ir,  ko paprastai nebūna, nepaisydamas žurnalisto pažymėjimo, puolė čiupinėti kišenes.

šių varžybų vinimi tapo vietinė jaunimo “brigada”, nukosėjusi kamuolį, kurį po finalinio rungtynių švilpuko į tribūną nuspyrė “Atlanto” vyr.
mušeika V. Lekevičius.

apie pačias rungtynes nerašysiu, kas dar nematėte/neskaitėte - pasiskolintasis reportažas iš “Šiaulių” tinklapio:

labiausiai tądien gaila buvo futbolo vejos, kuri dėl rudeniškų orų buvo labai ištrypta.

pasisekė tiems, kas turės butus šiame naujame name. tiesa, ne visiems - kai kam teko ir šiek fantastinio vaizdo į tablo nugarą. kitąmet, žaidžiant rinktinei, jie bus aukso vertės.

“Atlanto” ultros (”Vakarų frontas”) rungtynėms buvo pasiruošę.

po įvarčių barstė konfeti, arba demonstavo įvairius banerius.

vietiniams fanams kaip visada dirigavo “fanas nr. 1 ” - Valenčius (stovi viduryje, nugara į aikštę).

po šio realizuoto 11 m. baudinio atrodė, kad pergale džiaugsis “Šiauliai”, tačiau pergalės dainos po minutės baigėsi.

senokai bebuvau “Vėtros” stadione, tai dabar neatsimenu, ar po įvarčių vilniečių naujoji tablo nupiešdavo tokius piešinius.

po rungtynių atsiminiau, kad reikia įamžinti kaip atrodo, pagrindinė tribūna.

tribūna atrodo tikrai tvarkingai, ko negalima pasakyti apie pagrindinę tvorą, apraizgytą spygliuota viela, apkaltą lentomis ir paremtą šaligatvio plytelėmis.

tiek trumpai vaizdo iš Šiaulių. tuo tarpu šiandien gali išsispręsti A lygos čempiono klausimas. “Ekranui” iš esmės užtenka lygiųjų. šios dvikovos liudininkais galite tapti ir jūs, jei gyvenate Panevėžyje arba turite teisingą kabelinę tv, rodančią “Sport1” arba “Lryto TV“. pastarosios dėka ir Šiauliai pamatys šią dvikovą, nes, žinant “Splius” požiūrį į kabelinės televizijos klientus, sunku nesikeikti.

Rodyk draugams

kodėl geltoni marškinėliai brangesni už mėlynus?

Parašė games | 2008-10-22 14:15

kas man galėtų paaiškinti, kodėl “Saller” firmos marškinėliai, kuriais žaidžia FBK, šios Kauno miesto komandos sirgaliui kainuoja 140 Lt, o “Saller” firmos marškinėliai, kuriais pasipuošti gali Kėdainių “Nevėžio” aistruoliai - vos 65 lt (arba 85 Lt, jei jie personalizuojami)?

dar suprasčiau, jei gamintojas skirtingas būtų, kaip, sakykim “Ekrano” atveju, kai “Adidas” firmos marškinėliai kainuoja 90 Lt (anksčiau kainavo 110 lt). bet šiuo atveju suvokti, už ką kauniečiai permoka
daugiau nei dvigubai, mano ribota fantazija man neleidžia.

pavyzdžiai užsienyje? paimkime kad ir Anglijos ar Vokietijos lygas. Ten visų komandų on-line parduotuvėse marškinėlių kainos bent jau yra iš esmės vienodos. Anglijoje tiek aukščiausios, tiek pirmos lygos klubų marškinėliai kainuoja griežtai po 40 svarų, nepriklausomai nuo gamintojo. Ne komandų on-line parduotuvėse, kaip pvz subside, kaina tokia pat. Vokietijoje, vėlgi, bent jau Bundeslygos klubų fanai už tokį džiaugsmą moka po 70 eurų.

Rodyk draugams

Vėtra - Sūduva 2:0 | keletas gandų

Parašė games | 2008-09-04 15:03

vakar su obuoliniu, inspiruoti puikaus oro, nuneršėme į “Vėtros” stadiką. neva pažiūrėt, kaip “Sūduva” aikštės šeimininkus taršys, bet pagrindinis tikslas buvo savo akimis pamatyti kolegos naujienas. pamatėm - vakar situaciją su švieslente atrodė taip:bet vietą jai parinko tai idealią - įdomu, ar sėdintys po stogu ką nors matys? lygiai toks pat variantas, kad svečių fanų tribūna joje taip pat nieko neįžiūrės. anksčiau, kai pasvarstydavau, kur stadiono administracija galėtų pastatyti švieslentę, visada jai vietą įsivaizdavau už galinės tribūnos. na, yra kaip yra. palauksime darbų pabaigos ir tada bus galima įvertinti, gal ir dabartinis variantas visai vartojamas.


grįžtant prie rungtynių, tradiciškai “sūduviškis” kolega išsamiai viską parašė. dar dėl bendro išsilavinimo atsiverčiau futbolas.lt live tekstinę transliaciją. Perskaitęs vieną iš paskutinių jos sakinių, cituoju, “Permainingose ir gražiose rungtynėse vilniečiai antrojo kėlinio pradžioje liko dešimtyje, tačiau “Sūduva” nepasinaudojo turėtomis progomis ir už tai buvo nubausta”, susimąsčiau, ar tas pačias rungtynes žiūrėjau.


kur ten jie įžvelgė permainingumą ir grožį, nelabai suprantu. kaip turėjo pranašumą “Sūduva” nuo pirmųjų minučių, taip iki rungtynių pabaigos niekas nepasikeitė. tai kur tas permainingumas? kad “Vėtrai” dukart pasisekė? dar geriau apie grožį - pirmas kėlinys buvo tiek beviltiškas, kad daugiau laiko pražiūrėjau į žemiau sėdėjusias merginas, nei kad į aikštelę. antrasis kėlinys buvo kažkiek linksmesnis. dar pajuokavau prieš jam prasidedant, kad įšaus “Vėtra” porą įvarčių “ant kontrų”. netikėtai taip ir atsitiko, nors “Sūduvos” atakos tapo logiškesnės. tiesa, visos jos su nedidelėmis išimtimis ėjo per kairę pusę arba per vidurį, ypač po raudonos kortelės. deja, įsiminė vos trys pavojingi svečių momentai: neblogas Bobio smūgis nuo maždaug 16 metrų palei kairį virpstą bei vėlgi gynėjų paleisto Bobio smūgis (šį kartą labai nepavykęs) iš kokių 8 metrų galva po navieso, rezultatui dar esant 0:0, ir Slavicko įkirtimas į baudos aikštelę bei smūgis iš kokių 6 metrų tiesiai į vartininką pačioje rungtynių pabaigoje. daugiau kažko ir neatsimenu. na, pirmasis “Vėtros” įvartis buvo tikrai gražus - Butrimavičius smūgį trūktelėjo pavyzdinį, o ką antrojo metu veikė “Sūduvos” gynėjai ir vartininkas, reikia paklausti jų pačių. žodžiu, kažkokio didelio grožio šiose rungtynėse aš neįžiūrėjau. bet dėl skonio, panašu, neverta ginčytis, gal kitiem šis futbolas ir buvo gražus.


beje, Dejanas, dėl raudonos kortelės ilsėjęsis tribūnose tarp žiūrovų, po savo komandos įvarčių didesnių emocijų nerodė.tiek to. dabar gandai ir dar šis tas:


sklinda kalbos, kad šiuo metu pusėje A lygos klubų yra sunki finansinė padėtis. nepatvirtintais duomenimis, algas reguliariai moka tik FBK + “Šilutė”, “Ekranas” ir ”Sūduva”. super! jau trys metai paeiliui prieš kiekvieną A lygos sezoną aš imu tikėti, kad pagaliau į Marijos žemės futbolo pasaulį atėjo geri laikai. vėlgi, trys metai paeiliui, sezonui perkopus į antrą pusę, suvokiu, kad tais gerais laikais iš esmės net nekvepėjo ir visa tai tebuvo garsūs priešsezoniniai šūkiai…


“Žalgirio” situacija, kiek girdėjau, jau galėjo išsispręsti, tačiau viską vėl stabdo Kastujevas, lyg ir norintis parduoti klubą, deja, užsišaukęs pernelyg didelę kainą, atbaidančią visus potencialius interesantus. norima suma vaikšto kažkur apie 50mln litų. aišku, ar tai tikrai nereali kaina, aš neturiu nė žalio (simboliška :) ) supratimo, nežinodamas, kokia yra klubo infrastruktūra, esami įsiskolinimai ir t.t. plius, įdomu, už kiek “Žalgirį” įsigijo pats dabartinis jo savininkas. žinant lietuviško futbolo biznio istorijas, nenustebčiau, kad ir čia norima “ant greitųjų” užsidirbti, nežiūrint į katastrofišką klubo situaciją.


nespėjau pasidžiaugti “Sūduvos” pergale UEFA taurės atsakomosiose rungtynėse prieš “Salzburgą”. šis rezultatas tikrai leidžia užsihaipinti kaip kolegai. kita vertus, priešrungtyniniai koeficientai už Marijampolės klubo sėkmę lažybų kontorose, svyravę, berods apie 20, šiam džiaugsmui įneša šiokių tokių prieskonių. “Salzburgas”, praktiškai užsitikrinęs patekimą į kitą rungtynių etapą, galėjo be didesnės rizikos suteikti progą užsidirbti tiems, kam reikia. bet vis tiek - šaunuoliai, marijampoliečiai!


pabaigai. Andrius šiandien nušvietė situaciją su rinktinės transliacijomis. tiesą sakant, laukiau išsamaus situacijos paaiškinimo televizijos akimis, ir, bent jau man dabar viskas aišku. belieka tik atsiimti savo vakarykščius žodžius apie rūkymą. tik su internetininkais situacija vis dar neaiški.

Rodyk draugams

Šeimos nariai visada informuojami paskutiniai

Parašė games | 2008-08-13 17:56

Gugucė labai norėjo spamo iš futbolas.lt dėl rinktinės atrankos ciklo abonementų.
Šiandien atėjo. Likus… mmm… paskaičiuokim - trim dienom iki deadminute'o.


Viską paaiškina laiško kreipinys. Na žinote - šeimos nariai visada viską sužino paskutiniai.ZP.

Rodyk draugams

vis dar be vado

Parašė games | 2008-08-12 16:13

įdomu, ar Tautkus pasivažinėjo link Vokietijos, nes minėti keli kandidatai vokiečiai netikėtai pavirto vos į vieną vokietį, prie kurių pridėti bulgaras ir lietuvis, o pagrindiniu kandidatu į šalies nacionalinės rinktinės vyr. trenerio postą tapo stebuklą sukūręs “FBK Kauno” naujasis treneris portugalas J. Couceiro. “Penktadienį vykstu į Kauną ir paklausiu, ar ponas Jose sutiktų perimti nacionalinę komandą. Tai turėtų paaiškėti apie pietus. ” - delfi.lt sakė LFF rinktinių direktorius praėjusią savaitę. deja, užmiršo pasakyti, kurį penktadienį.


tuo tarpu vyr. LFF’as Liutauras futbolas.lt svetainei tą pačią dieną apie rinktinės trenerius sakė kiek kitaip: “Taip, jis (Jose - aut. past.) yra pateikęs paraišką ir šiuo metu yra realiausias kandidatas. Tačiau yra ir kitų kandidatų, kurių įvardinti nenorėčiau. Su visais bus kalbama, aiškinsimės jų vizijas ir ketinimus”.


keistai gaunasi: vienas važiuoja į Kauną paklausti, ar paraišką pateikęs treneris norės treniruoti rinktinę, nors mano logika man sako, kad jei teiki paraišką, tai, savaime suprantama, kad nori, o kitas tuo metu pasakoja, kad su kitais kandidatais pradiniai pokalbiai įvyks netolimoje ateityje, kandidatų garsiai tipo nepasako, bet ta pati futbolas.lt svetainė juos išvardina su visomis karjerų istorijomis.


tuo tarpu, rinktinei ant nosies draugiškos rungtynės su Moldova. įdomu, kas, nesant treneriui, sudarė komandos sudėtį. šįkart nebepakviestas T. Radzinevičius, tačiau vis dar atkakliai į rinktinę šaukiamas klubo nesusirandantis R. “nemušu rinktinėje” Poškus. o pvz., R. Beniušis įvarčio skonį Latvijoje yra pajutęs, bet liks už rinktinės borto. pagrindinė naujiena, aišku, yra ta, kad vėl rinktinėje matysime Edgarą, šiuo metu demonstruojantį gerą formą.


taigi, laukiu Tautkaus penktadienio.


pabaigai dar primenu, kad ketvirtadienį “Sūduva” stengsis sekti FKB pėdomis dvikovoje su austrų “FC Salzburg”. standartinis bilietas kainuos 20, lengvatinis - 5 litus. šio blogo ekspertai jau derina savo dienotvarkes, nes po tooookių kolegos aprašymų jaučiame pareigą ten būti. tik šįkart fotoreportažo nebeprižadu, nes norisi ir pačiam futbolo bent kažkiek pažiūrėt.


ir dar - EKRANO TV.

Rodyk draugams

LTV “Žalgirį” myli senoviškai

Parašė games | 2008-07-25 21:11

LTV pasistengė neblogai ir šios dienos panoramos sporto skiltyje skyrė nemažą dėmesį prie išnykimo ribos priartėjusiam “Žalgiriui”. nepaisant naujienos aktualumo, buvo juokinga, kad džiugiai pranešusi, jog klubą gaivinti yra pasiruošusi savivaldybė, televizija siužetui iš rungtynių panaudojo praėjusių metų vaizdus, kuriuose seniausias sostinės klubas žaidė prieš “FC Vilnių”, kuris jau atlieka bausmę I lygoje, o vėliau, jei neklystu, prieš “Vėtrą”.

juokinga todėl, kad nacionalinis kanalas, visą birželį gyręsis meile futbolui, naujajame A lygos sezone nesugebėjo nei karto atsiųsti operatorių komandos į stadioną elementariam pafilmavimui. turbūt, ruošdami šį reportažą keikėsi visa kūrybinė grupė, kad būtinai “Žalgiriui” reikėjo atsidurti ant bankroto ribos tuo metu, kai visą mėnesį jis nežaidžia savoj aikštėje. žodžiu, nėra sąlygų dirbt…

Rodyk draugams

Žalgiris - Šiauliai | 080615

Parašė games | 2008-06-16 17:35

Euro 2008 pamažu jau pradeda atsibosti, ypač kai kokie turkai sugalvoja įmušti tris įvarčius per paskutines 15 minučių ir patekti į ketvirtfinalį. tad vakar inspiruoti gero oro su kolega manutd apsilankėme “Žalgirio” stadione, trykšdami noru pažiūrėti, kaip atrodė žaliai balti (ar baltai žali?) su naujuoju treneriu priešakyje. tuo pačiu ir “Šiaulius” įvertinti, kurie praėjusiame ture netikėtai iš FBK 2 taškus atėmė.


vaizdas aikštelėje buvo malonus akiai, kadangi abi komandos kamuolio viduryje aikštės nelaikė. nepaisant to, kad daugiau kamuolį kontroliavę žalgiriečiai, turėjo ne vieną progą įvarčiams pelnyti, abi komandos viena kitai daug nenusileido, nes “Šiauliai” labai neprastai rengė greitas atakas, nevengė pabandyti laimės tolimais smūgiais, priversdami padirbėti ir E. Šetkų. lygiosios, kad ir kaip skaudu Čepui ir co. būtų, manau yra daugiau/mažiau teisingas rezultatas, nes visgi svečiai, kaip sakoma angliškai, “deserved something from the game”. lietuviško tikslaus apibūdinimo šiam sakiniui nesuradau, o “buvo kažko verti” - neskamba. “Šiaulių” komandoje labai patiko M. Kuklys, išsiskyręs ne tik iš tolo šviečiančiais raudonais bucais, bet ir labai geru kamuolio įžaidimu bei tiksliais smūgiais į vartų stačiakampį. be jo, įsiminė ir legionierius iš Latvijos I. Lukjanovs, labai aktyviai dirbęs dešinėje pusėje.


“Šiaulių” fanai irgi davė apie save girdėt - petardų pagalba. juokinga buvo matyti, kai po pirmųjų sprogimų link jų tingiai nuėjo pora policininkų bei pora stadiono apsaugos darbuotojų. kažką įnirtingai pasiaiškinę su keletu fanų, jie grįžo atgal, tuo tarpu sprogimai ir toliau kartas nuo karto nuskambėdavo.


tiek trumpai apie rungtynes, kam per mažai, galit pasiskaityt oficialų aprašymą. sako, futbolas.lt net live video transliaciją iš stadiono darė, tik “aukštos kokybės” kokybė buvo ne kokia. kiek šie vertinimai buvo teisingi, galiu tik spėlioti. gaila tik kad komentaruose giriamo komentatoriaus neturėjau galimybės išgirsti.


aišku, tradiciškai rungtynių vinimi tapo legendinis stadiono informatorius. šiauliečiams atlikus trečiąjį keitimą, jis pastebėjo, kad “Šiauliai turistų nesivežioja”, apeliuodamas į tai, kad varžovų komanda į sostinę atvyko, turėdama tik tris futbolininkus atsargoje. o iš kart po to, keitimą atlikus “Žalgiriui”, išdidžiai pastebėjo, kad šeimininkai tokių futbolininkų turėjo net 7. vėliau, pristatydamas galimą Ekrano varžovą Intertoto taurės turnyro antrajame etape, Trobheimo “Rosenborgą”, informatorius nepasikuklino pareikšti, kad tai yra vienas stipriausių Europos klubų. smagu, vienok.


“Žalgirio” stadiono administracija turbūt atostogauja nuo birželio pradžios, kitaip negaliu suprasti, kodėl, vykstant nacionaliniam A lygos čempionatui, stenduose yra reklamuojamos svetimos futbolo federacijos bei Baltijos lyga. turbūt gerai moka, bet tada būtų įdomu išgirsti, ką apie tai mano mūsiškės lygos atstovai. atsiprašau už iliustracijos kokybę - meškafonas geresnėmis fotoaparato savybėmis nepasižymi.kita vertus, gal geriau jau kažką reklamuoti, nei nereklamuoti iš viso. nebent ir čia “Adidas” sumokėjo už pilkus blokus kaimynystėje, kad labiau dėmesį trauktų. 

Rodyk draugams