Šiandien paaiškėjo, kad vieno mėgiamiausių Premiershipo žaidėjų Mikaelio Artetos šiam sezone aikštėj nebematysiu, labai gaila… :( Vakarykščių rungtynių prieš Newcastle pačioj pradžioj Arteta nesėkmingai pastatė koją ir nusitraukė kelio raiščius, tuo baigdamas savo sezoną. Bene esminė priežastis, kodėl Evertono žaidimą malonu žiūrėt ir kodėl komanda užima 6-tą vietą Anglijoj, buvo gera Artetos forma, todėl Evertonui jo trauma bus ypač skausminga. Manau, šis ispanas netgi svarbesnis savo komandai nei jo tautietis Fabregas Arsenalui, o visi matom, kaip kanonieriai stringa be savo atakų organizatoriaus. Beje, Cescas žada grįžt į aikštę balandžio pradžioj.

O dar kalbant apie traumas, tai šiuo metu serui Aleksui Fergusonui turbūt ne “kramtoškė” galvoj, nes rytdienos Čempionų lygos rungtynėms Milane prieš Interą telikęs 1 centro gynėjas - Rio Ferdinandas. Tiesa, sveikas yra ir Vidičius, tačiau jam paskirta 1 rungtynių diskvalifikacija dėl kvailos priežasties - raudonos kortelės, gautos Pasaulio klubų čempionato finale… Kol kas seras Aleksas turi vilties, kad galės žaisti O'Shea, kurį kankina kulno trauma, bet jeigu ne, tai liks tik 2 pasirinkimai - 20-metis James Chester, iki šiol žaidęs pagrindinėj komandoj tik kartą (Lygos taurėj, po keitimo) arba vienas iš kitų pozicijų žaidėjų. Pastaruoju atveju visiškai neįsivaizduoju, kuris futbolininkas tai galėtų būt…

Pabaigai pažiūrėkit pora vaizdelių iš serijos “don't do this at home”. Šįkart Nolano iš Newcastle ir Anichebe iš Evertono susidūrimas pasibaigė sąlyginai laimingai, t.y. be rimtesnių traumų - Anichebe po to gyrės turįs stiprius kaulus ir kad bet kuris kitas žaidėjas jo vietoj dabar sėdėtų su gipsu :)

Rodyk draugams