Jis - brangiausiai mokamas pasaulio futbolininkas. Švedai nuo puolėjo judesiukų praranda amą, nors jo pavardė baigiasi visai ne -sonas ir ne -bergas. Daugelis ekspertų mielai įteiktų jam 2008 metų geriausio planetos futbolininko prizą - auksinį kamuolį. Neva įrodė Milano “Inter” puolėjas savo vertę.


Įrodė ir man. Kojos tavo, Zlatanai Ibrahimovičiau, nebebus, mano UEFA Čempionų lygos menedžerio komandoje! Nežinote, kas yra tas menedžeris? Žaidimukas toks - surenki komandą iš Čempionų lygoje dalyvaujančių futbolininkų ir priklausomai nuo jų pasiekimų aikštėje, renki taškus. Nesunku atspėti, kad daugiausiai jų skiriama už įvarčius ir rezultatyvius perdavimus.


Z.Ibrahimovičių prigriebiau prieš pusantro mėnėsio - dvejos Milano “Inter” akistatos su Kipro “Anorthosis” ir namų dvikova su Atėnų “Panathinaikos” atrodė labai perspektyviai įvarčių mušimo prasme. Šiandien tenka konstatuoti, kad Aukselis tiesiog pasijuokė iš manęs ir kitų savo talento gerbėjų. 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų per 270 min. Fantastiškas pasiekimas. Regis, Z.Ibrahimovičius susirgo perfekcionizmu. Įvarčius muša tik, kai yra tirkas papulsiantis į gražiausių mėnesio triukų suvestinę. Smagu stebėti tavo žaidimą, Zlatanai, bet uzdirbdamas kone milijoną dolerių per mėnesį, galėtum kartais padaryti paprastesnį veidą…

Rodyk draugams